Najnowsze Wiadomości Bydgoszcz

Nagłówki
Spadł wojskowy śmigłowiec. Nie ma ofiar
Helikopter Mi-2 z 56. Bazy Lotniczej w Inowrocławiu runął na ziemię na terenie bazy w Latkowie. Obu pilotom nic groźnego się nie stało.
wczoraj 22:10
Poseł Olszewski donosi na radnego Regę do CBA

Poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski złożył doniesienie do szefa CBA na radnego Prawa i Sprawiedliwości Tomasza Regę. Zdaniem Olszewskiego CBA powinno skontrolować złożone przez Tomasza Regę oświadczenia majątkowe.

"W związku z licznymi wątpliwościami w

wczoraj 21:43
Politycy PiS apelują, by człowiek nazywany grabarzem bydgoskiego sportu wziął na wstrzymanie w atakowaniu rządu

Poseł Łukasz Schreiber i radny Tomasz Rega zaprosili dzisiaj dziennikarzy na konferencję prasową, by wykazać, że domaganie się przez prezydenta Rafała Bruskiego kolejnych dotacji od rządu dla bydgoskiego sportu nie ma podstaw, a jest wyrazem arogancji.

Prezydent Rafał Bruski

wczoraj 21:43
Wypadek śmigłowca na lotnisku wojskowym w Latkowie
Około godziny 19.20 na lotnisku wojskowym w Latkowie (gmina Inowrocław) doszło do wypadku śmigłowca Mi-2.
wczoraj 21:10
Politycy PiS kontra ratusz ws. inwestycji na sport w mieście
Trwa spór o przystań LOTTO-Bydgostia. Podczas konferencji prasowej poseł PiS Łukasz Schreiber odniósł się do słów prezydenta Rafała Bruskiego, który wcześniej skrytykował ministerstwo za brak wsparcia finansowego dla rozbudowy przystani dla wioślarzy. Jak twierdzą posłowie i radni PiS, wsparcie Ministerstwa Sportu w latach 2016-2017 wyniosło ponad 32 mln zł, co powinno satysfakcjonować prezydenta.
wczoraj 21:07
Czas na jubileuszowe świetlne widowisko. Startuje Skyway!
Człowiek maszyna, plastyczne instalacje, pokazy laserowe, to niewielka część atrakcji festiwalu Bella Skyway. Nad instalacjami artyści pracowali od miesięcy. Premiera tego wyjątkowego widowiska już za niespełna dwie godziny. Ostatnie przygotowania do 10. edycji festiwalu śledziła Aleksandra Ciekot.
wczoraj 21:07
Firmy mogą się rozwijać i inwestować. Czeka 60 mln, w formie pożyczek
Kujawsko-Pomorski Fundusz Rozwoju podpisał umowę z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Pożyczkowym. Małe i średnie przedsiębiorstwa z województwa mogą starać się o pożyczki rozwojowe i inwestycyjne. Marszałek województwa podpisał również umowę na przebudowę drogi łączącej Lipno z Dobrzyniem nad Wisłą
wczoraj 20:04
Ranna w Kirgistanie Polka, będzie leczona w "wojskowym"
Podróżniczka z Podlasia, która ucierpiała w katastrofie śmigłowca w Kirgistanie, trafiła do bydgoskiego szpitala wojskowego. 37-letnia kobieta jest sparaliżowana: ma złamany kręgosłup i uszkodzony rdzeń kręgowy. Anna Lulkiewicz ma nadzieję, że dzięki neurochirurgom z Bydgoszczy znowu będzie chodzić.
wczoraj 19:01
Rolnicy i urzędnicy debatują o stratach i pomocy po suszy
Po ostatnich tygodniach suszy, rolnicy na Kujawach i Pomorzu szacują straty. Wstępne raporty wskazują, że często przekraczają one ponad 70 proc. upraw. W Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyło się robocze spotkanie, na którym omawiano mechanizm przekazania rządowych środków pomocowych. Jak powiedział wojewoda, rolnik, który miał ubezpieczone uprawy i straty wynosiły 70 proc. upraw, może liczyć na 1000 zł rekompensaty ze strony rządowej.
wczoraj 19:01
Matura do poprawki. 2,7 tys. uczniów wytęża "szare komórki"
Tym, którym nie powiodło się w maju, mają teraz szansę. Uczniowie z regionu przystąpili do pisemnych egzaminów poprawkowych. W tym roku w Polsce matury nie zdał co piąty maturzysta. W Kujawsko-Pomorskiem nie zdało ponad 2,7 tys. uczniów. Najczęściej poprawiana jest królowa nauk - matematyka.
wczoraj 17:58
Cenne znaleziska w kościele w Byszewie. Pod nim stał inny kościół
Moneta i pierścień to najnowsze wykopaliska, które archeolodzy wydobyli w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Krajny w Byszewie. Wykopaliska świadczą o tym, że na miejscu współczesnego kościoła stała w XIV wieku inna świątynia, jednak jej ulokowanie nie do końca pokrywa się z obiektem współczesnym. Wykopaliska wydobyto podczas obecności naszej ekipy.
wczoraj 17:58
Dzieci przyjechały odetchnąć od skutków działań wojennych
33-osobowa grupa dzieci z Ukrainy, w wieku od 10 do 18 lat, gości w Toruniu wspólnie z opiekunami. Są to osoby z terenów dotkniętych konfliktem zbrojnym. Podczas pobytu w Polsce, mają okazję odpocząć i zwiedzić najciekawsze miejsca naszego regionu. Dziś dzieci odwiedziły Urząd Marszałkowski i spotkały się z marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego.
wczoraj 15:52
Sprawcom pobicia nastolatka w CH Rondo postawiono zarzuty

16-latka w CH Rondo pobili dwaj agresorzy w wieku 19 i 17 lat.  Już usłyszeli zarzuty i jeszcze dzisiaj najprawdopodobniej objęci zostaną policyjnym dozorem.

Wczoraj (20 sierpnia) po publikacji policyjnego komunikatu w mediach i apelu o pomoc w poszukiwaniach sprawców

wczoraj 15:25
Poseł Olszewski donosi na radnego Regę do CBA

Poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski złożył doniesienie do szefa CBA na radnego Prawa i Sprawiedliwości Tomasza Regę. Zdaniem Olszewskiego CBA powinno skontrolować złożone przez Tomasza Regę oświadczenia majątkowe.

"W związku z licznymi wątpliwościami w

wczoraj 15:25
ITD: Kujawsko-Pomorskie liderem dobrych praktyk
Nawet co dziesiąta ciężarówka może być przeciążona. To duży problem, bo przeładowane tiry niszczą nawierzchnię. O sposobach wykrywania przeciążonych ciężarówek i walce z manipulacjami w systemach oczyszczania spalin, rozmawiano w Bydgoszczy podczas międzynarodowej konferencji inspektorów transportu drogowego. Województwo kujawsko-pomorskie od wielu lat jest w czołówce pod względem eliminowania z ruchu przeładowanych ciężarówek.
wczoraj 14:49
Sami zgłosili się na policję. Usłyszeli zarzuty pobicia
Poszukiwani mężczyźni, którzy 20 lipca mieli pobić 16-latka w centrum handlowym w Bydgoszczy, zgłosili się na komisariat. Wczoraj policja opublikowała nagrania z monitoringu z ujawnionym wizerunkiem sprawców, prosząc o pomoc w ustaleniu personaliów świadków.
wczoraj 13:46
Codzienne Wiadomości
Sprawdź, ile będziesz żył - przeciętne trwanie życia według województw
Na podstawie danych GUS-u z 2017 r. przygotowaliśmy galerię z przeciętnym dalszym trwaniem życia według województw. Sprawdźcie, jak długo żyją ludzie w poszczególnych regionach. Kolejne słupki pokazują średnią liczbę pozostałych lat życia dla osób w wieku 15, 30, 45 i 60 lat, a także tych urodzonych w 2017 roku.
dzisiaj 03:28
Rypin, Wąpielsk i powiat golubsko-dobrzyński - są darmowe szczepienia przeciwko pneumokokom
Rypin i gmina Wąpielsk – to samorządy z naszego powiatu, które finansują szczepienia przeciwko pneumokokom dla dzieci. Powiat golubsko-dobrzyński funduje szczepionki seniorom.
dzisiaj 01:22
Pyszne zakończenie lata z Festiwalem Smaków Food Trucków

Ponad 20 mobilnych restauracji przyjedzie do Bydgoszczy już 25 i 26 sierpnia, aby smacznie pożegnać wakacje. Festiwal Smaków Food Trucków będzie częścią Babiego Lata 2018.

Festiwal Smaków Food Trucków to jeden z największych zlotów

dzisiaj 00:52
Bella Skyway 2018 program. Świetlisty deszcz i żywy ogień - taka będzie 10. edycja [21 sierpnia 2018]
Bella Skyway 2018 program. Od wtorku Toruń znów rozbłyśnie tysiącem świateł za sprawą 10. edycji Bella Skyway Festival. W tym roku program zapowiada się wyjątkowo różnorodnie.
wczoraj 21:10
Adam Straszyński powalczy o fotel burmistrza Gniewkowa [sonda]
Komisarz wyborczy w Bydgoszczy wydał dziś postanowienie o zarejestrowaniu Komitetu Wyborczego Wyborców Adama Straszyńskiego.
wczoraj 21:10
Skyway 2018 program, mapa. Jakie atrakcje przygotowano? - 21.08.2018
Skyway 2018: program imprezy do pobrania, mapa atrakcji i opisy instalacji - to wszystko przygotowano dla osób, które chcą się wybrać na Bella Skyway 2018 w Toruniu.
wczoraj 21:10
"Nie ukrywajcie łez". Ostatnie pożegnanie Konrada Gacy [ZDJĘCIA, WIDEO]
Tłumy towarzyszyły we wtorek w ostatniej drodze Konradowi Gacy - znanemu w całej Polsce trenerowi, dietetykowi i przedsiębiorcy.
wczoraj 20:07
Obraz "Ziemia" Ferdynanda Ruszczyca z 1898 roku - co robi chłop na tym obrazie? [ZDJĘCIE, MILIONERZY ODPOWIEDŹ]
Dzisiaj kolejny odcinek programu Milionerzy. Gracz musi się zmierzyć z następującym pytaniem: Co robi chłop na obrazie pt. "Ziemia" Ferdynanda Ruszczyca z 1898 roku?
wczoraj 19:04
Najnowsze wiadomości z Bydgoszcz
dzisiaj 03:28 Sprawdź, ile będziesz żył - przeciętne trwanie życia według województw
dzisiaj 01:22 Rypin, Wąpielsk i powiat golubsko-dobrzyński - są darmowe szczepienia przeciwko pneumokokom
dzisiaj 00:52 Pyszne zakończenie lata z Festiwalem Smaków Food Trucków
wczoraj 22:10 Spadł wojskowy śmigłowiec. Nie ma ofiar
wczoraj 21:43 Poseł Olszewski donosi na radnego Regę do CBA
wczoraj 21:43 Politycy PiS apelują, by człowiek nazywany grabarzem bydgoskiego sportu wziął na wstrzymanie w atakowaniu rządu
wczoraj 21:10 Bella Skyway 2018 program. Świetlisty deszcz i żywy ogień - taka będzie 10. edycja [21 sierpnia 2018]
wczoraj 21:10 Adam Straszyński powalczy o fotel burmistrza Gniewkowa [sonda]
wczoraj 21:10 Skyway 2018 program, mapa. Jakie atrakcje przygotowano? - 21.08.2018
wczoraj 21:10 Wypadek śmigłowca na lotnisku wojskowym w Latkowie
wczoraj 21:07 Politycy PiS kontra ratusz ws. inwestycji na sport w mieście
wczoraj 21:07 Czas na jubileuszowe świetlne widowisko. Startuje Skyway!
wczoraj 20:07 "Nie ukrywajcie łez". Ostatnie pożegnanie Konrada Gacy [ZDJĘCIA, WIDEO]
wczoraj 20:04 Firmy mogą się rozwijać i inwestować. Czeka 60 mln, w formie pożyczek
wczoraj 19:04 Obraz "Ziemia" Ferdynanda Ruszczyca z 1898 roku - co robi chłop na tym obrazie? [ZDJĘCIE, MILIONERZY ODPOWIEDŹ]
wczoraj 19:04 Który artysta był zwierzchnikiem Beaty Szydło u początków jej kariery zawodowej? [MILIONERZY ODPOWIEDŹ]
wczoraj 19:04 Ostatni pobór do zasadniczej służby wojskowej w Polsce - w którym roku? [MILIONERZY ODPOWIEDŹ]
wczoraj 19:04 Harynki w cebulowej zołzie zaspokoją nasz apetyt na... [MILIONERZY ODPOWIEDŹ]
wczoraj 19:01 Ranna w Kirgistanie Polka, będzie leczona w "wojskowym"
wczoraj 19:01 Rolnicy i urzędnicy debatują o stratach i pomocy po suszy
wczoraj 18:16 Długa historia dziury. Czyli ile można czekać na naprawę [zdjęcia]
wczoraj 18:01 Mateusz Morawiecki MEMY: 20 lat temu negocjowałem wejście Polski do UE. Co zrobił Morawiecki, a my o tym nie wiemy? Internet się śmieje
wczoraj 18:01 Poseł Olszewski pisze do CBA w sprawie oświadczenia majątkowego Tomasza Regi (aktualizacja)
wczoraj 18:01 Matura Poprawkowa 2018. Odpowiedzi i arkusze [MATEMATYKA, POLSKI, ANGIELSKI - 21. sierpnia 2018]
wczoraj 17:58 Zarzuty dla podejrzanych o pobicie 16-latka
wczoraj 17:58 Matura do poprawki. 2,7 tys. uczniów wytęża "szare komórki"
wczoraj 17:58 Cenne znaleziska w kościele w Byszewie. Pod nim stał inny kościół
wczoraj 16:58 Inowrocławski ratusz: "Podzielamy opinię i stanowisko przedstawicieli SLD..."
wczoraj 16:58 Wyniki Lotto 21.08.2018. Ktoś trafi szóstkę? [Lotto, Lotto Plus, MiniLotto, MultiMulti, Kaskada]
wczoraj 16:28 Optymiści roku 2018 zjechali na galę do Żnina
wczoraj 15:55 Młodociani mordercy. Te dzieci zabijały z zimną krwią!
wczoraj 15:55 Starodrożami w siną dal, czyli co się dzieje z dawnymi, niepotrzebnymi „krajówkami”
wczoraj 15:55 Poseł Olszewski pisze do CBA w sprawie oświadczenia majątkowego Tomasza Regi
wczoraj 15:55 Uwaga kierowcy! Od środy utrudnienia na drodze w Pawłówku
wczoraj 15:55 Czarna perła odc 63. Yirmak postanawia rozwieść się z Kenanem [STRESZCZENIE, ONLINE]
wczoraj 15:55 Niepełnosprawny zaparkował na "kopercie" w Inowrocławiu. Strażnicy założyli blokady na koła
wczoraj 15:52 Dzieci przyjechały odetchnąć od skutków działań wojennych
wczoraj 15:25 Sprawcom pobicia nastolatka w CH Rondo postawiono zarzuty
wczoraj 15:25 Poseł Olszewski donosi na radnego Regę do CBA
wczoraj 14:52 Kiełbacha i Korale po Kuchennych rewolucjach [OPINIE, MENU, CENY]
wczoraj 14:52 Wąbrzeźno zaczęło monitorować jakość powietrza. Sprawdź mapę całej Polski
wczoraj 14:49 ITD: Kujawsko-Pomorskie liderem dobrych praktyk
wczoraj 14:06 Policja zatrzymała dwóch sprawców pobicia 16-latka w Bydgoszczy
wczoraj 13:49 Bartosz z Grudziądza zaginął w połowie czerwca. Szczęśliwie się odnalazł!
wczoraj 13:49 Lewica ostrzega: maszty mogą pojawić się nie tylko na Rąbinie!
wczoraj 13:49 CKE - matura poprawkowa z matematyki [ODPOWIEDZI, ARKUSZ]
wczoraj 13:46 Sami zgłosili się na policję. Usłyszeli zarzuty pobicia
wczoraj 13:19 Sprawdzają w Warszawie, czy spółka Tramwaj Fordon zasłużyła na karę
wczoraj 13:19 Sprawcom pobicia nastolatka w CH Rondo postawiono zarzuty
wczoraj 12:46 Jechał bryczką przez Inowrocław. Woźnica był pijany
Najnowsze wiadomości z Polska
dzisiaj 02:19 Taniec na grobach
dzisiaj 02:19 Kłamstwa bez kary
dzisiaj 02:19 Kiedy Majdan wróci do gry po kontuzji?
dzisiaj 00:49 Keitany dołącza do gwiazd maratonu w Nowym Jorku
dzisiaj 00:49 Janowski poskromił Iversena. Świetna jazda Drabika i Zmarzlika [ELITSERIEN]
dzisiaj 00:49 Holder będzie bohaterem okna transferowego. Chcą z nim rozmawiać cztery kluby [antydrużyna]
dzisiaj 00:49 W Gorzowie docenili trenera już za sam awans. W razie klęski Chomskiemu włos z głowy nie spadnie
dzisiaj 00:07 Sędzia Muszyński nie stawił się na wysłuchanie
dzisiaj 00:04 Plażowicze utworzyli „łańcuch życia”. Chcieli ratować 6-letniego chłopca
dzisiaj 00:04 Idzie nowy rok szkolny. Szykują się problemy z planami lekcji
dzisiaj 23:46 GKSŻ podjął decyzję. Wanda spada z ligi i jeszcze musi zapłacić 150 tysięcy!
dzisiaj 23:13 Kanał sympatyków Patryka Jakiego usunięty z Youtube. Z powodu naruszenia praw autorskich
dzisiaj 23:04 Grecy zaskoczyli faworytów. Sprawa awansu do Ligi Mistrzów otwarta
dzisiaj 23:04 Media: Prezydenta Francji czekają kłopoty?
dzisiaj 23:04 Były prawnik Trumpa oddał się w ręce FBI
dzisiaj 23:01 Trzaskowski chwali Lecha Kaczyńskiego
wczoraj 22:43 Wojna o Bobera. Start chce odszkodowanie i walkowera. Motor kary w zawieszeniu
wczoraj 22:43 Lwy syte i Jaskółki całe, czyli plany minimum zrealizowane (noty)
wczoraj 22:43 Stelmet w kwietniu może zagrać dzień po dniu
wczoraj 22:40 Wyniki Lotto 21.08.18. Kto trafił "szóstkę"? [Wyniki Losowania Lotto 21 sierpnia, Lotto Plus, Wyniki Lotto]
wczoraj 22:40 Wyniki Lotto, Lotto Plus 21.08.2018 [Wyniki Losowania Lotto, Lotto Plus, MiniLotto MultiMulti]
wczoraj 22:40 Konrad Gaca nie żyje. To nie samobójstwo. Pogrzeb Konrada Gacy w Lublinie. Miał tylko 42 lata. Promował zdrowy tryb życia i GACA System
wczoraj 22:10 "Głupio wyszło". Złodziej samochodów pośmiewiskiem policji
wczoraj 22:10 Nagrał wstrząsające sceny nad Bałtykiem. "Ludzie doceńcie tych ratowników! Oni ciągle widzą śmierć"
wczoraj 22:10 Kanał Patryka Jakiego usunięty z Youtube. Z powodu naruszenia praw autorskich
wczoraj 22:10 Wypadek śmigłowca w Latkowie. Maszyna spadła przy lotnisku
wczoraj 22:07 Pojawiły się prawie nago na gali MTV
wczoraj 22:07 Odsłoniła na imprezie swoje największe walory
wczoraj 22:01 Policja "jest wdzięcznym chłopcem do bicia"
wczoraj 22:01 Śmigłowiec uderzył w ziemię podczas lądowania
wczoraj 22:01 Radwańska pierwszy raz od jedenastu lat bez rozstawienia w Wielkim Szlemie
wczoraj 22:01 Ciasne cztery ściany
wczoraj 22:01 Merkel spotka się z Macronem. Przedmiotem rozmowy migranci
wczoraj 22:01 Sędzia Muszyński się nie stawił się na wysłuchanie
wczoraj 22:01 Przyłębska: Nie przypominam sobie, by wysłuchania kandydatów do SN były publiczne
wczoraj 22:01 Rafa³ Trzaskowski naprawia³ szybê w drzwiach ta¶m± klej±c±. Teraz t³umaczy: "Tak dora¼nie"
wczoraj 22:01 Latkowo. Wypadek wojskowego ¶mig³owca. Mi-2 spad³, piloci prze¿yli
wczoraj 22:01 Wyniki losowania Lotto 21.08.2018 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]
wczoraj 21:58 Wojskowy śmigłowiec rozbił się obok lotniska. Maszyna stanęła w ogniu
wczoraj 21:58 Ekspert z Oksfordu: burki powinny być zakazane ze względu na bezpieczeństwo
wczoraj 21:49 S&P 500 pobił rekord
wczoraj 21:37 Sławomir Peszko posypał głowę popiołem i czeka na decyzję. "Skrócenie kary byłoby kompromitujące"
wczoraj 21:37 Kino Atlantic zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu "Dywizjon 303. Historia prawdziwa" 30 sierpnia
wczoraj 21:37 Daniel Skibiński po znokautowaniu rywala w 20 sekund: Następną walkę chciałbym stoczyć o pas Babilon MMA
wczoraj 21:37 #RobotaRafała, czyli Rafał Trzaskowski naprawia drzwi taśmą klejącą. Internet zalała fala memów
wczoraj 21:05 Wisła w centrum
wczoraj 21:05 Radwańska w tarapatach
wczoraj 21:05 Przyszedł czas na puentę i finał
wczoraj 21:05 W Hiszpanii mieszka już blisko 2 mln muzułmanów
wczoraj 21:05 Tak Trzaskowski naprawiał drzwi. Internauci pękają ze śmiechu
Oglądać wiadomości z Polski na Facebook