Najnowsze Wiadomości Gdynia

Nagłówki
Czarny piątek w Trójmieście. Strajk kobiet w Gdańsku i Gdyni. Protestowali przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej [zdjęcia, wideo]
Czarnymi strojami i transparentami w dłoniach uczestnicy protestu w Gdańsku i Gdyni dali znać, że sprzeciwiają się zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Dołączyli w ten sposób do ogólnopolskiej akcji protestacyjnej pod hasłem Czarny piątek.
wczoraj 19:05
Do Gdyni wróciły jednostki Marynarki Wojennej z Passex na północ od Rozewia. Brały udział w międzynarodowych ćwiczeniach [zdjęcia, wideo]
W piątek rano do Gdyni wróciły jednostki Marynarki Wojennej, które brały udział - razem z siłami NATO oraz samolotami i śmigłowcami - w ćwiczeniach osłony strategicznego transportu morskiego.
wczoraj 13:23
Gdyńskie Ciapkowo: bezdomne psy i koty w Gdyni nie zostaną bez pomocy! Są trzy miliony złotych na opiekę nad zwierzętami [zdjęcia]
Gdyńscy radni miasta już w przyszłym tygodniu pokażą dobre serce i przekażą z budżetu gminy kwotę niemal trzech milionów złotych na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami. Dzięki temu psy i koty nie pozostaną bez lekarstw, opieki i jedzenia.
wczoraj 12:11
Fontanna w Gdyni przygotowywana do rozruchu. Od początku maja będzie można się w niej ochłodzić [zdjęcia]
Z jednego z symboli Gdyni, fontanny na Skwerze Kościuszki, usunięto właśnie ostatnie pozostałości świąteczno-noworocznych ozdób i iluminacji. Co roku jest to dla mieszkańców jasny sygnał, że nadchodzi wiosna!
wczoraj 11:02
Pierwsza placówka HMS w Polsce. W Gdyni otwarto prywatną przychodnię
W czwartek, 22 marca oficjalnie zainaugurowano działalność prywatnej placówki medycznej HMS Clinic mieszczącej się przy ul. Pułaskiego w Gdyni. To nowe centrum zdrowia, które obecnie świadczy usługi w obszarze wielu specjalizacji, między innymi kardiologii, laryngologii czy neurologii. Podczas inauguracji zaprezentowano sprzęt medyczny, a także personel, który przedstawił zakres prowadzonych usług.
wczoraj 09:53
Fałszywi wolontariusze na ulicach Gdyni! Zbierają pieniądze, aby dzieci „nie marzły”
Kolejni oszuści rozkręcają właśnie przestępczy proceder na ulicach Śródmieścia Gdyni. Tym razem podszywają się pod wolontariuszy, przedstawiają za reprezentantów fundacji, która nie istnieje i zbierają funduszy na docieplanie Domu Dziecka, jaki dawno już w tym mieście zlikwidowano.
2018-03-22 17:41
Skażenie na okręcie Marynarki Wojennej. Kompania chemiczna w akcji [zdjęcia]
Likwidacja skażeń to część trwających na Bałtyku ćwiczeń, w których uczestniczy m.in. 3 Flotylla Okrętów Marynarki Wojennej RP, a także okręty z Kanady oraz Niemiec wspierane przez samoloty i śmigłowce.
2018-03-21 23:14
Wyłączenia prądu na Pomorzu. Nie będzie prądu w rejonie Gdańska, Gdyni, Kartuz, Starogardu, Tczewa, Kościerzyny i Wejherowa
Od 22 marca przez kilka dni będą przerwy w dostawie energii elektrycznej w wielu miejscach na Pomorzu. Przerwy w dostawie prądu dotyczą rejonu Gdańska, Gdyni, Kartuz, Starogardu Gdańskiego, Tczewa i Wejherowa. Sprawdź gdzie w województwie pomorskim nie będzie prądu.
2018-03-21 15:14
"Education Exchange Microsoft". Dyrektorka gdyńskiego liceum na zjeździe Microsoftu w Singapurze
Oktawia Gorzeńska, dyrektorka 17 Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni znalazła się w gronie uczestników międzynarodowej konferencji nauczycieli w Singapurze. W tym roku w wydarzeniu wzięło udział 310 nauczycieli z całego świata, w tym czterech Polaków.
2018-03-21 11:44
Onico Gdynia Półmaraton. Mroźny i wietrzny bieg [WYNIKI, ZDJĘCIA, WIDEO]
Kenijka Christine Moraa Oigo oraz reprezentant Ugandy Ben Chelimo Somikwo triumfowali w niedzielę przed południem w Onico Gdynia Półmaratonie. W imprezie wzięło udział niemal siedem tysięcy biegaczy z trzydziestu krajów.
2018-03-18 18:17
Biała sobota w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni 17.03.2018. Głównymi tematami były kleszcze i podróże
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni zorganizowało w sobotę wiosenną odsłonę darmowych konsultacji medycznych pod hasłem "Biała sobota". Ostatnie takie wydarzenie odbyło się w grudniu i było w całości poświęcone poradnictwu z zakresu medycyny podróży. Tym razem zdecydowano się rozszerzyć spektrum tematyczne o zagadnienia związane z kleszczami. Koniec zimy i stopniowy wzrost temperatur będzie oznaczał bowiem coraz większą liczbę tych pajęczaków w lasach, ale także w miejskich parkach i terenach zielonych.
2018-03-17 19:22
Wernisaż wystawy „Lekcja designu”. Najmłodsi uczą się projektowania
W Muzeum Miasta Gdyni odbył się uroczysty wernisaż wystawy przedstawiającej dzieła sztuki użytkowej. Projekt jest skierowany do wszystkich zainteresowanych koncepcją łączenia sfery artystycznej z wytwarzaniem przedmiotów codziennego użytku. Podczas wydarzenia najwięcej uciechy miały jednak dzieci, gdyż organizatorzy przedstawili prace 30 polskich marek, które stworzyły na tę okazję niezwykły świat zabawek i książek.
2018-03-16 21:35
Ruszył Wielkanocny Kiermasz Rękodzieła. Hala Łukowa wypełniła się świątecznymi ozdobami i dekoracjami [zdjęcia] Co kupimy tu na Wielkanoc?
Gdyńscy rękodzielnicy ponownie opanowali podziemia Hali Łukowej przy ul. Wójta Radtkego. Tym razem tematem przewodnim są zbliżające się Święta Wielkanocne, dlatego stoiska są pełne kolorowych ozdób, ręcznie zdobionych pisanek czy wiklinowych koszy. Wszystkie przedmioty są wykonane własnoręcznie przez gdyńskich artystów i rzemieślników.
2018-03-16 20:26
Ponad 100 niewybuchów znaleziono w gminie Kosakowo. Zostaną wywiezione przez saperów z działki 1. Regionalnej Bazy Logistycznej
Saperzy z Rozewia wywożą niebezpieczne znaleziska, które ujawniono na wojskowych terenach w Dębogórzu. W ziemi na terenie 1. Regionalnej Bazy Logistycznej - Skład Dębogórze miało znajdować się ok. 160 bomb, pociski artyleryjskie...
2018-03-16 18:05
Celebryci apelują o zbiórkę żywności dla dziecięcego hospicjum w Gdyni. Uwaga! Informacja o głodujących dzieciach jest nieprawdziwa.
Na instagramie aktorki Zosi Zborowskiej pojawił się dramatyczny apel o przynoszenie żywności, pieluch, środków czystości dla dzieci z Hospicjum św. Wawrzyńca w Gdyni. Według ks. Grzegorza Milocha, dyrektora placówki, informacja o dramatycznej sytuacji hospicjum jest nieprawdziwa. - Już czwarty rok z rzędu mniej więcej o tej samej porze temat wraca - mówi ks. Miloch. - Ktoś bezrefleksyjnie kopiuje apele o pomoc sprzed wielu lat.
2018-03-16 16:59
Open'er Festival 2018. W Gdyni wystąpią: Years & Years, ODESZA, Vince Staples, Superorganism, Dead Cross, BOMBA ESTEREO, Marmozets i YONAKA
W czwartek 15 marca organizatorzy poinformowali o kolejnych gwiazdach, które wystąpią w lipcu na Open'er Festival 2018. Będą to: Years & Years, ODESZA, Vince Staples, Superorganism, Dead Cross, BOMBA ESTEREO, Marmozets i YONAKA.
2018-03-16 11:14
Codzienne Wiadomości
Nowe Podwale Grodzkie od kuchni. W sobotę utrudnienia na Hucisku
W piątek inwestor pokazał postępy na budowie Nowego Podwala Grodzkiego . Nowa droga o długości 1,5 km ma służyć nie tylko kierowcom omijającym skrzyżowania na Hucisku czy węźle Unii Europejskiej, ale i dostawcom do sklepów znajdujących się w centrum handlowym. Z kolei w sobotę, w związku z pracami nad zmianą sygnalizacji świetlnej, kierowców czekają utrudnienia w ruchu na Hucisku.
wczoraj 21:32
Kobiety protestują w Trójmieście
Rozpoczął się protest kobiet w Gdańsku. O godz. 18, również w ramach akcji "Czarny Piątek", podobna manifestacja zacznie się w Gdyni. O tej samej godzinie rusza Droga Krzyżowa.
wczoraj 18:06
Uwaga na oszustów! Kwestują dla nieistniejącego domu dziecka

Na ulicach Śródmieścia widziane były osoby z białymi puszkami, które zachęcały przechodniów do wrzucenia datku na ocieplenie gdyńskiego domu dziecka. Prosimy o czujność, to oszuści. Dom dziecka, który mieścił się na Demptowie w Gdyni został zlikwidowany

wczoraj 17:58
Dar Pomorza przyciąga turystów po kolejnych renowacjach

Świeżo odrestaurowanym salonem kapitańskim i kilkoma kabinami będzie przyciągał w tym roku statek-muzeum „Dar Pomorza”. Efektowna fregata, którą można podziwiać przy Nabrzeżu Pomorskim w Gdyni kończy kolejną serię remontów, które udało się zrealizować

wczoraj 17:58
3 mln zł za Pomnik Polski Morskiej w Gdyni
3 mln zł wyda Gdynia na budowę Pomnika Polski Morskiej i aranżację przestrzeni wokół monumentu na skwerze Kościuszki . W przetargu wpłynęła jedna oferta, o 800 tys. zł wyższa od zakładanych przez miasto kosztów prac, które rok temu były szacowane na ok. 1 mln zł. - Wykonawstwo jest coraz droższe - rozkładają ręce urzędnicy.
wczoraj 14:40
Wojewoda dąży do unieważnienia gdańskiej uchwały krajobrazowej
Wojewoda pomorski postanowił wszcząć postępowanie nadzorcze zmierzające do unieważnienia gdańskiej uchwały krajobrazowej. Zdaniem wojewody niezbędne jest ponowne przeprowadzenie konsultacji społecznych, a proponowane regulacje przekraczają przepisy zawarte w ustawie.
wczoraj 14:40
Przebrani za robotników kradli kable w biały dzień
Ubrani w odblaskowe kamizeli przyjechali busem wyposażonym w żółtego koguta na jedną z ulic w centrum Gdyni i wyciągnęli ze studzienki 90 metrów kabla wartego kilkanaście tys. zł. Policjanci zatrzymali ich, gdy pocięty kabel układali w samochodzie.
wczoraj 13:33
Gdyńskie Ciapkowo: bezdomne psy i koty w Gdyni nie zostaną bez pomocy! Są trzy miliony złotych na opiekę nad zwierzętami [zdjęcia]
Gdyńscy radni miasta już w przyszłym tygodniu pokażą dobre serce i przekażą z budżetu gminy kwotę niemal trzech milionów złotych na opiekę nad bezdomnymi zwierzętami. Dzięki temu psy i koty nie pozostaną bez lekarstw, opieki i jedzenia.
wczoraj 13:24
Najnowsze wiadomości z Gdynia
wczoraj 21:32 Nowe Podwale Grodzkie od kuchni. W sobotę utrudnienia na Hucisku
wczoraj 19:05 Czarny piątek w Trójmieście. Strajk kobiet w Gdańsku i Gdyni. Protestowali przeciwko zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej [zdjęcia, wideo]
wczoraj 18:06 Kobiety protestują w Trójmieście
wczoraj 17:58 Uwaga na oszustów! Kwestują dla nieistniejącego domu dziecka
wczoraj 17:58 Dar Pomorza przyciąga turystów po kolejnych renowacjach
wczoraj 14:40 3 mln zł za Pomnik Polski Morskiej w Gdyni
wczoraj 14:40 Wojewoda dąży do unieważnienia gdańskiej uchwały krajobrazowej
wczoraj 13:33 Przebrani za robotników kradli kable w biały dzień
wczoraj 13:24 Gdyńskie Ciapkowo: bezdomne psy i koty w Gdyni nie zostaną bez pomocy! Są trzy miliony złotych na opiekę nad zwierzętami [zdjęcia]
wczoraj 13:23 Do Gdyni wróciły jednostki Marynarki Wojennej z Passex na północ od Rozewia. Brały udział w międzynarodowych ćwiczeniach [zdjęcia, wideo]
wczoraj 12:22 Wywołał fałszywy alarm bombowy w sądzie, teraz sam trafi przed sąd
wczoraj 12:11 Gdyńskie Ciapkowo: bezdomne psy i koty w Gdyni nie zostaną bez pomocy! Są trzy miliony złotych na opiekę nad zwierzętami [zdjęcia]
wczoraj 11:13 Specustawa mieszkaniowa do kosza? Tak proponują miejscy aktywiści
wczoraj 11:02 Fontanna w Gdyni przygotowywana do rozruchu. Od początku maja będzie można się w niej ochłodzić [zdjęcia]
wczoraj 09:53 Pierwsza placówka HMS w Polsce. W Gdyni otwarto prywatną przychodnię
wczoraj 06:40 W Gdańsku powstanie pierwsza Jadłodzielnia
wczoraj 06:40 Powstaje trzeci w historii wiadukt przy Biskupiej Górce
2018-03-22 22:26 Tajemnicza substancja w trzech gdańskich aptekach
2018-03-22 22:26 Nowe autobusy dla Gdańska droższe niż planowano
2018-03-22 21:15 Na pierwszy rzut oka food truck, ale zamiast burgerów są książki. W Trójmieście ta księgarnia jeździ na kółkach
2018-03-22 18:58 Stocznia Cesarska. Najpierw plac przy budynku Dyrekcji
2018-03-22 17:41 Fałszywi wolontariusze na ulicach Gdyni! Zbierają pieniądze, aby dzieci „nie marzły”
2018-03-22 15:35 Czarny piątek w Trójmieście. Protesty w Gdańsku i Gdyni
2018-03-22 12:05 Sopot: przebudują rondo na nowe rondo
2018-03-22 12:05 Zatrzymano sprawców pobicia w autobusie
2018-03-22 11:54 Czarny Piątek. 23 marca Strajk Kobiet w Warszawie, kobiety mobilizują się przeciwko kolejnej próbie zaostrzania prawa do aborcji
2018-03-22 10:48 Czarny Piątek. 23 marca Strajk Kobiet w Warszawie, kobiety mobilizują się przeciwko kolejnej próbie zaostrzania prawa do aborcji
2018-03-22 08:38 Gdynia: droga rowerowa czy parking?
2018-03-22 07:25 Skąd podwyższony stan wód w Parku Brzeźnieńskim?
2018-03-22 07:25 Prokuratura umorzyła postępowanie ws. wandala niszczącego auta
2018-03-21 23:14 Skażenie na okręcie Marynarki Wojennej. Kompania chemiczna w akcji [zdjęcia]
2018-03-21 22:16 Stocznia Cesarska: wizja architektów z Włoch
2018-03-21 18:50 Wielki Antonov wylądował w Rębiechowie
2018-03-21 16:31 Gdynia zmienia plan, by zbudować centrum sąsiedzkie na Witominie
2018-03-21 15:14 Wyłączenia prądu na Pomorzu. Nie będzie prądu w rejonie Gdańska, Gdyni, Kartuz, Starogardu, Tczewa, Kościerzyny i Wejherowa
2018-03-21 14:14 Sopot: wiatr przesypał piasek do Parku Północnego
2018-03-21 14:05 Czarny Piątek – 23 marca strajk wszystkich kobiet po głosowaniu posłów PiS ws. przerywania ciąży
2018-03-21 13:05 Ukradł paliwo, odwieźli go do aresztu
2018-03-21 11:58 Pracownica szpitala wyłudziła od niepełnosprawnych 70 tys. zł
2018-03-21 11:44 "Education Exchange Microsoft". Dyrektorka gdyńskiego liceum na zjeździe Microsoftu w Singapurze
2018-03-21 10:37 Biankowski przepłynął dla Fundacji Ronalda McDonalda 678 metrów w lodowatych wodach Bałtyku!
2018-03-21 08:28 Palma daktylowa poczeka do lata na nową rotundę
2018-03-21 07:19 Drogowcy rozpoczęli wiosenne porządki w Trójmieście
2018-03-20 20:58 Zobacz Gdańsk z nowego punktu widokowego
2018-03-20 16:22 Będzie nowy pomost dla jachtów przy sopockim molo. Ogłoszono właśnie przetarg
2018-03-20 14:07 Pogórze: Nie ma chodnika, a kierowcy trąbią na pieszych
2018-03-20 11:46 Wojewoda opublikował gdańską uchwałę krajobrazową. Bliski koniec śmietnika z reklamami
2018-03-20 11:46 Zwrócił uwagę, by nie pili w autobusie. W odpowiedzi złamali mu nos
2018-03-20 07:10 Dom sąsiedzki na Fikakowie będzie pierwszym w Gdyni
2018-03-20 07:10 Holenderska wizja zagospodarowania Stoczni Cesarskiej
Najnowsze wiadomości z Polska
dzisiaj 00:55 Nakaz aresztowania Puigdemonta i 6 innych polityków katalońskich
dzisiaj 00:55 Wojskowe laboratorium dementuje, by było źródłem nowiczoka
dzisiaj 00:55 Patryk Jaki: jeśli chodzi o ustawę o IPN, być może popełniłem błędy
dzisiaj 00:46 Brytyjskie laboratorium odrzuca oskarżenia Rosji
dzisiaj 00:46 Arkadiusz Kraska od 19 lat siedzi w więzieniu. Twierdzą, że jest niewinny
dzisiaj 00:11 Polska znów na zero z przodu. Nigeria wygrywa we Wrocławiu
dzisiaj 00:11 Najlepszy Kurzawa i Zieliński. Kamiński zaliczył wpadkę. [OCENY]
dzisiaj 00:11 Morris w formie. Manzares znowu w Europie
dzisiaj 00:11 Remontada pod Paryżem. Kolumbia niespodziewanie pokonuje Francję
dzisiaj 00:11 Weekend w „PS": Drągowski chce odejść z Fiorentiny, wywiad z Pawłowskim
dzisiaj 00:11 Bezbarwna ofensywa i Krychowiak z błędami, czyli wnioski po meczu Polska – Nigeria
dzisiaj 00:11 Glik: To jest czas na eksperymenty
dzisiaj 00:11 Selekcjonerzy po meczu. Rohr: Mieliśmy szczęście, że wygraliśmy. Nawałka:Testowani się sprawdzili
dzisiaj 00:10 Kupcewicz: Naszym problemem jest dyspozycja Krychowiaka
dzisiaj 00:01 Patryk Jaki w ogniu pytañ na antenie TVN24. W koñcu przyzna³: mo¿e pope³ni³em b³±d...
dzisiaj 23:55 Nieuznany gol, karny z kapelusza. Przegrywamy z Nigerią
dzisiaj 23:52 Reprezentacja Polski. Porażka z Nigerią i decyzjami sędziego. Trzech debiutantów, powrót Milika
dzisiaj 23:52 Mecz towarzyski. Kolumbia postraszyła nas przed mundialem. Odwróciła "przegrane" spotkanie z Francją
dzisiaj 23:52 Fabiański: Dziwi mnie, że sędzia z Anglii zagwizdał karnego w takiej sytuacji
dzisiaj 23:43 „Jeż” się nie poddał
dzisiaj 23:37 Europejski nakaz aresztowania dla Puigdemonta
dzisiaj 23:37 Młodzież Wszechpolska spaliła kukłę Petru. Polityk odpowiada
dzisiaj 23:02 Cerrad Czarni Radom zgarnia trzy punkty i awansuje w tabeli
dzisiaj 23:02 Dyjas przegrał po walce
dzisiaj 23:02 Włosi nie wyciągnęli wniosków. Najlepszy z nich znów był Buffon
dzisiaj 23:02 Najlepszy Kurzawa i Zieliński. Kamiński zaliczył wpadkę. [OCENY]
dzisiaj 23:02 Linetty miał wielkiego pecha. Grał tylko przez 18 minut
dzisiaj 23:01 Rudzki: Uciekajmy od gdybania [NASZ KOMENTARZ]
dzisiaj 23:01 Polska znów na zero z przodu. Nigeria wygrywa we Wrocławiu
wczoraj 22:52 Ukrad³a z synem i bratem przeterminowane jedzenie z Polomarketu. Grozi im 10 lat wiêzienia
wczoraj 22:52 Czarny Pi±tek w Warszawie. "Pierwszy raz mnie zmusili do wyj¶cia na ulice"
wczoraj 22:52 Cafe Armia: wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz
wczoraj 22:52 Francja: zatrzymana partnerka zamachowca z Trebes
wczoraj 22:52 Polska - Nigeria. Oblany test biało-czerwonych. Coraz więcej pytań Adama Nawałki
wczoraj 22:34 WIADOMOŚCI
wczoraj 22:34 Wieczny Bóg
wczoraj 22:31 „Taniec z z gwiazdami”. Kto odpadł z 4 odcinka?
wczoraj 22:31 Kowalczyk zdecydowała. To smutna informacja
wczoraj 22:31 Białoruś: Grzywny i aresztowania przed Dniem Wolności
wczoraj 22:31 Francja znów w szoku. "Nie da się zapobiec wszystkim atakom"
wczoraj 22:28 Niezwykłe odkrycie na pustyni Atakama. Naukowcy rozwiali wątpliwości [FOTO]
wczoraj 21:53 Lekcja od Canarinhos. Rosjanie przegrywają przed mundialem
wczoraj 21:53 Linetty miał wielkiego pecha. Grał tylko przez 18 minut
wczoraj 21:43 Bia³y Pi±tek - o co chodzi w tej akcji? Wierni modlili siê w intencji matek
wczoraj 21:43 Czarny Pi±tek dwa razy wiêkszy ni¿ pierwszy Strajk Kobiet. "Nie bêdziemy kicaæ jak zaj±czki!"
wczoraj 21:43 Wyniki losowania EuroJackpot 23.03.2018 [Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Ekstra Pensja]
wczoraj 21:43 Skąd się biorą wpadki językowe polityków?
wczoraj 21:43 Wojna Unii z Trumpem na cła odłożona. Na jak długo?
wczoraj 21:43 Jak trawienie i to, co jemy, wpływa na nasze samopoczucie
wczoraj 21:43 Andrzej Duda: Polska i Węgry niosą do Europy wartości chrześcijańskie
Oglądać wiadomości z Polski na Facebook