Najnowsze Wiadomości Kielce

Nagłówki
Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański oraz radna Katarzyna Kwietniak po ślubie. Zobacz wesele i pierwszy taniec (WIDEO, ZDJĘCIA)
Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański oraz radna Katarzyna Kwietniak w sobotę wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w malowniczej scenerii Ogrodu Botanicznego w Kielcach. Po ceremonii goście udali się na przyjęcie weselne do Best Western Grand Hotel w Kielcach.
dzisiaj 12:49
Atak dzików na Kielce! Z pięknych ogrodów zostało pobojowisko (ZDJĘCIA)
W sobotę rano pani Halina Mochowska z kieleckiej rano omal nie dostała zawału serca. Jej piękny ogród, duma życia wyglądał jakby przeszło po nim kilka buldożerów - szybko okazało się ze to... stado dzików.
wczoraj 21:46
Postacie ze świata fantastyki zawładnęły kieleckim Targami (ZDJĘCIA)
Przy okazji odbywającego się w ten weekend festiwalu Sabat Fiction-Fest odbył się konkurs Cosplay. Na scenie można było zobaczyć kilkunastu uczestników w niesamowitych przebraniach nawiązujących najczęściej do postaci z gier czy filmów.
wczoraj 20:16
Bawią i pomagają. W kieleckim Parku Miejskim trwa festyn charytatywny dla Ani Szczygieł (WIDEO, zdjęcia)
Do godziny 15 trwać będzie w Parku Miejskim imienia Stanisława Staszica w Kielcach charytatywny festyn z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie 5-letniej Ani Szczygieł.
wczoraj 12:34
Bawią i pomagają. W kieleckim Parku Miejskim trwa festyn charytatywny dla Ani Szczygieł (WIDEO, zdjęcia)
Do godziny 15 trwać będzie w Parku Miejskim imienia Stanisława Staszica w Kielcach charytatywny festyn z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie 5-letniej Ani Szczygieł.
wczoraj 12:34
W Kielcach mężczyzna wbiegł wprost pod audi na przejściu dla pieszych przy ulicy Jagiellońskiej. Stan rannego jest ciężki
W ciężkim stanie do szpitala trafił mężczyzna, który został potrącony przez samochód na przejściu da pieszych przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach.
wczoraj 11:01
Big Boy z Kielc pokazał nagie ciało po niezwykłej przemianie. Jak teraz wygląda? [ZDJĘCIA]
Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" w telewizji TTV, Mateusz "Big Boy" Borkowski odpowiedział na tysiące pytań fanów... jednym zdjęciem. Kielczanin na swoim Instagramie zamieścił fotografię, która ukazuje jak zmieniło się jego ciało po zrzuceniu 160 kilogramów.
2019-08-16 21:04
Centralna Liga Juniorów. Kamil Kuzera wrócił do Korony Kielce. Opowiedział o pracy z juniorami, planach i synu Nikodemie [WIDEO, ZDJĘCIA]
- Cieszę się, że wróciłem do Korony Kielce. To klub, w którym spędziłem wiele lat, mam do niego ogromny sentyment. To dla mnie kolejne wyzwanie w pracy szkoleniowej - powiedział nam Kamil Kuzera, który jest drugim trenerem w Koronie w Centralnej Lidze Juniorów.
2019-08-16 20:58
Uliczka w centrum Kielc tonie w błocie. Przejść się nie da, przejazd jest ryzykowny. Kiedy to się zmieni? (ZDJĘCIA)
Ulica Cicha w Kielcach to obraz nędzy i rozpaczy. Po deszczu zmienia się w bajoro, pod którym kryją się dziury, garby i reszki starego bruku. Przejść się nie da a przejazd samochodem jest bardzo ryzykowny.
2019-08-14 19:52
Kierowca wjechał w przystanek w Kielcach. Wiatę rozniósł w pył [ZOBACZ FILM]
- Z ulicy Seminaryjskiej zniknął przystanek autobusowy , a dokładnie wiata- zaalarmował nas Czytelnik. Okazuje się, że to sprawka kierowcy, który wjechała w niego samochodem osobowym i zniszczył wiatę.
2019-08-13 19:37
Nocna ulewa rozmyła plażę na kieleckim Rynku. Piach znalazł się na ulicach [ZDJĘCIA]
Nocna burza i ulewa spowodowały straty na kieleckim Rynku. Deszcz rozmył piach, który przywieziono dzień wcześniej, aby urządzić boisko na Festiwal Sportów Plażowych.
2019-08-13 18:13
W Dolinie Silnicy powstaje Przestrzeń Relaksu! Kiedy będzie gotowa? [WIDEO]
Rozpoczęły się prace w Dolinie Silnicy – powstaje wygrana przez kielczan Przestrzeń Relaksu. Aktywiści z Kieleckich Inwestycji, którzy tak skutecznie potrafili zmobilizować mieszkańców Kielc do udziału w głosowaniu na projekt LechStartera, cieszą się, bo już rozpoczęły się prace nad realizacją projektu.
2019-08-13 18:07
Pol'and'Rock 2019, dawny Woodstock. Najciekawsze przebrania podczas 25. imprezy w Kostrzynie nad Odrą [ZDJĘCIA]
W Kostrzynie nad Odrą od 1 do 3 sierpnia 2019 trwa 25. Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock). Podobnie, jak rok temu, ekipą naszemiasto.pl bawimy się razem z Wami! Uwadze naszego fotoreportera i tym razem nie umknęły zabawne a czasami nawet straszne przebrania festiwalowiczów. W galerii zobaczcie zdjęcia najciekawszych strojów.
2019-08-13 14:55
Pol'and'Rock 2019. Kolorowe wioski festiwalowiczów. „Szanuj nas, albo nara”
Budują mini-miasta. Niektórzy przyjeżdżają dwa tygodnie wcześniej, żeby dopracować każdy szczegół. Zajrzeliśmy do kolorowych wiosek, które co roku są ozdobą Pol'and'Rocka 2019. Szczegóły w galerii.
2019-08-13 14:55
Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'and'Rock 2019. Oto ładniejsza strona dawnego Woodstocku [ZDJĘCIA]
Najpiękniejsze dziewczyny na Pol'and'Rock 2019. Dawny Przystanek Woodstock to festiwal pięknych ludzi. W tłumie bez problemu znaleźliśmy szczęśliwe, uśmiechnięte, a poza tym bardzo ładne dziewczyny. Wiele z nich przygotowuje się do festiwalu od dawna i szykuje wyjątkowe kreacje. Sprawdźcie sami, w galerii.
2019-08-13 14:55
Pol'and'Rock 2019: Zintegrowane Centrum Dowodzenia. Tu podejmowane są najważniejsze decyzje na festiwalu
Zintegrowane Centrum Dowodzenia to serce Pol'and'Rocka. W tym niepozornym miejscu podejmowane są kluczowe decyzje dotyczące logistyki i bezpieczeństwa. Przed czujnym okiem kamery nie da się uciec. - Jesteśmy dumni, bo jest to wyjątkowe miejsce. Nie spotkamy ich na innych festiwalach - chwali się Krzysztof Dobies.
2019-08-13 14:55
Codzienne Wiadomości
Kielecki Rynek zamienił się w sportową arenę (ZDJĘCIA)

Na kieleckim Rynku w sobotę zainaugurował swój początek pierwszy Festiwal Sportów Plażowych. Areną zmagań jest piaszczyste boisko, które powstało w centralnej części miasta.

Imprezę oficjalnie otworzył gospodarz miasta - prezydent Bogdan Wenta. Towarzyszył mu wiceminister

dzisiaj 12:47
Wspólnie sprzątali Kadzielnię (ZDJĘCIA,WIDEO)

Założyli rękawiczki, wzięli worki i poszli zbierać śmieci. Grupa około 30-40 osób wzięła udział w sprzątaniu Kadzielni. To inicjatywa dwójki młodych ludzi.

Pomysłodawcami akcji są Maja Kwiatek i Bartek Stachera. Pomysł zrodził się, gdy pewnego razu siedzieli ze

wczoraj 15:31
Czy w Kielcach stanie pomnik upamiętniający ofiary ludobójstwa na Wołyniu?

Kieleckie środowiska patriotyczne starają się o ustawienie w Kielcach pomnika upamiętniającego ofiary ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej. Monument wzbudza wiele kontrowersji. Przez to, że dosadnie przedstawia historię. Zobaczymy na nim dziecko nabite na widły czy

wczoraj 00:24
Sabat Fiction-Fest. Postacie z bajek i gier rządzą w Targach Kielce (WIDEO, ZDJĘCIA)
Postacie z bajek, filmów i gier opanowały Targi Kielce. Od piątku do niedzieli trwa wielki festiwal Sabat Fiction-Fest.
2019-08-16 22:38
Gigantyczna piaskownica na kieleckim Rynku oblężona przez... dzieci! Zobacz zdjęcia
W związku ze zbliżającym się Festiwalem Sportów Plażowych, kielecki Rynek zamienił się w wielką piaskownicę z której z radością korzystają najmłodsi mieszkańcy miasta. Tę ciekawą sytuację zauważyła Danuta Papaj, wiceprezydent Kielc.
2019-08-16 21:02
Przed nami Święto Pieroga Świętokrzyskiego w Bobrzy. Będą smakołyki i liczne zabawy

To będzie jedna z najsmaczniejszych imprez w regionie. Już w tę niedzielę 18 sierpnia odbędzie się VIII Święto Pieroga Świętokrzyskiego. Gmina Miedziana Góra zaprasza do wspólnej zabawy w malowniczym zabytku techniki, czyli w Zakładzie Wielkopiecowym w Bobrzy. Na gości imprezy

2019-08-16 20:54
PiS przedstawił listę kandydatów do Sejmu

W piątek poznaliśmy pełną listę kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w nadchodzących wyborach do parlamentu. Listę otwiera minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Z drugiej pozycji wystartuje wiceminister sportu Anna Krupka. Trzeci jest lider świętokrzyskich struktur poseł Krzysztof

2019-08-16 20:54
Wspólne sprzątanie Kadzielni już w sobotę

W sobotę 17 sierpnia odbędzie się wspólne sprzątanie Kadzielni. Uczestnicy organizują się poprzez wydarzenie na Facebooku. Każdy może dołączyć.

- Pomysł na inicjatywę wpadł nam do głowy, gdy siedzieliśmy na skałce, gdzie trudno było nie zauważyć

2019-08-16 19:24
Najnowsze wiadomości z Kielce
dzisiaj 12:49 Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański oraz radna Katarzyna Kwietniak po ślubie. Zobacz wesele i pierwszy taniec (WIDEO, ZDJĘCIA)
dzisiaj 12:47 Kielecki Rynek zamienił się w sportową arenę (ZDJĘCIA)
wczoraj 21:46 Atak dzików na Kielce! Z pięknych ogrodów zostało pobojowisko (ZDJĘCIA)
wczoraj 20:16 Postacie ze świata fantastyki zawładnęły kieleckim Targami (ZDJĘCIA)
wczoraj 15:31 Wspólnie sprzątali Kadzielnię (ZDJĘCIA,WIDEO)
wczoraj 12:34 Bawią i pomagają. W kieleckim Parku Miejskim trwa festyn charytatywny dla Ani Szczygieł (WIDEO, zdjęcia)
wczoraj 12:34 Bawią i pomagają. W kieleckim Parku Miejskim trwa festyn charytatywny dla Ani Szczygieł (WIDEO, zdjęcia)
wczoraj 11:01 W Kielcach mężczyzna wbiegł wprost pod audi na przejściu dla pieszych przy ulicy Jagiellońskiej. Stan rannego jest ciężki
wczoraj 00:24 Czy w Kielcach stanie pomnik upamiętniający ofiary ludobójstwa na Wołyniu?
2019-08-16 22:38 Sabat Fiction-Fest. Postacie z bajek i gier rządzą w Targach Kielce (WIDEO, ZDJĘCIA)
2019-08-16 21:04 Big Boy z Kielc pokazał nagie ciało po niezwykłej przemianie. Jak teraz wygląda? [ZDJĘCIA]
2019-08-16 21:02 Gigantyczna piaskownica na kieleckim Rynku oblężona przez... dzieci! Zobacz zdjęcia
2019-08-16 20:58 Centralna Liga Juniorów. Kamil Kuzera wrócił do Korony Kielce. Opowiedział o pracy z juniorami, planach i synu Nikodemie [WIDEO, ZDJĘCIA]
2019-08-16 20:54 Przed nami Święto Pieroga Świętokrzyskiego w Bobrzy. Będą smakołyki i liczne zabawy
2019-08-16 20:54 PiS przedstawił listę kandydatów do Sejmu
2019-08-16 19:24 Wspólne sprzątanie Kadzielni już w sobotę
2019-08-16 19:24 Żona znalazła zwłoki męża w stawie
2019-08-16 16:29 Plaga bezdomnych na kieleckim Rynku. Straż Miejska interweniuje i nakłada mandaty, ale... skutków nie widać
2019-08-16 16:21 Żołnierze z Bukówki odwiedzili małych pacjentów w szpitalu (ZDJĘCIA,WIDEO)
2019-08-16 16:21 Kielecki radny Dariusz Kisiel stanął na ślubnym kobiercu (ZDJĘCIA)
2019-08-16 13:29 Ukradli papierosy i alkohol ze sklepu. Straty na trzy tysiące złotych
2019-08-16 13:29 Pirat drogowy na ulicy Ściegiennego w Kielcach. Był pijany! [WIDEO]
2019-08-16 13:29 Uciekał przed policjantami, bo miał dwa miesiące do odsiadki. Schwytali go stróże prawa po służbie
2019-08-16 13:21 Kielczanie uczcili Święto Wojska Polskiego (ZDJĘCIA,WIDEO)
2019-08-16 13:21 W Kielcach odbędzie się Festiwal Sportów Plażowych
2019-08-16 13:21 Na grzybach znalazła zwłoki
2019-08-16 11:47 Terytorialsi świętowali (ZDJĘCIA,WIDEO)
2019-08-15 12:47 82-letni kielczanin padł ofiarą oszustki i stracił 50 tysięcy złotych
2019-08-15 09:47 W sobotę 17 sierpnia kielczanie posprzątają rezerwat Kadzielnia. Wielka akcja dwójki... uczniów (WIDEO)
2019-08-15 00:25 Kieleckie obchody Święta Wojska Polskiego
2019-08-14 22:52 Krzysztof Bosak "jedynką" Konfederacji w województwie świętokrzyskim
2019-08-14 22:52 Przed nami Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2019. Bilety, terminy, kto wystąpi
2019-08-14 21:29 Auto uderzyło w barierę w Kielcach. Gigantyczne korki! [ZDJĘCIA]
2019-08-14 19:52 Uliczka w centrum Kielc tonie w błocie. Przejść się nie da, przejazd jest ryzykowny. Kiedy to się zmieni? (ZDJĘCIA)
2019-08-14 01:53 SMOG Kielce - aktualne zanieczyszczenie powietrza pyłami PM10 i PM2.5 w Kielcach [13.08.2019 23:18]
2019-08-14 01:53 RSO Świętokrzyskie - komunikaty z Regionalnego Systemu Ostrzegania dla Województwa Świętokrzyskiego
2019-08-14 00:09 Zbigniew Piątek, wójt Piekoszowa z sukcesem w Tour de Pologne
2019-08-14 00:09 Chuligani niszczyli samochody na Czarnowie i Ślichowicach
2019-08-14 00:09 Święto Wojska Polskiego ze Świętokrzyską Brygadą Obrony Terytorialnej
2019-08-13 21:03 MPEC otworzył farmę fotowoltaiczną
2019-08-13 19:37 Kierowca wjechał w przystanek w Kielcach. Wiatę rozniósł w pył [ZOBACZ FILM]
2019-08-13 18:13 Nocna ulewa rozmyła plażę na kieleckim Rynku. Piach znalazł się na ulicach [ZDJĘCIA]
2019-08-13 18:07 W Dolinie Silnicy powstaje Przestrzeń Relaksu! Kiedy będzie gotowa? [WIDEO]
2019-08-13 16:38 Inwazja modliszki w Polsce: pojawia się już w miastach! Gdzie można spotkać Mantis religiosa? Czy modliszka gryzie?
2019-08-13 15:00 Polscy aktorzy w Avengersach? Czemu nie! Tak wyglądałyby kultowe produkcje w rodzimej obsadzie
2019-08-13 15:00 „Łowcy czarownic”. Poruszająca historia o tym, jak ważna jest rodzina
2019-08-13 15:00 "Jestem William". Mądra, pełena humoru komedia o odwadze i dojrzewaniu [patronat NaM]
2019-08-13 15:00 Rusza Filmowe Lato z Orange na kartę i Multikinem 2019. Wstęp na seanse jest bezpłatny!
2019-08-13 15:00 Finał Eliminacji do Pol’and’Rock Festival 2019 w Warszawie. Gwiazdą będzie Hunter
2019-08-13 15:00 Pol'and'Rock 2019, program ASP. Akademia Sztuk Przepięknych [spotkania, koncerty]
Najnowsze wiadomości z Polska
dzisiaj 14:56 Korea Północna wystrzeliła kolejne pociski. Szósta próba rakietowa od połowy lipca
dzisiaj 14:56 Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej. TOPR: potrzebny szereg działań pirotechnicznych
dzisiaj 14:56 Jarosław Kaczyński: pokazaliśmy, że nie ma barier, których nie można przekroczyć
dzisiaj 14:50 Malilla zdała egzamin. Fruwały motocykle i telewizory!
dzisiaj 14:50 Madsen: Kluczem do zwycięstwa w Grand Prix jest stabilizacja
dzisiaj 14:48 Czesław Miłosz nieznany
dzisiaj 14:47 Nie tylko Lewica i PO-KO, ale te¿ PSL. Jest porozumienie opozycji ws. list do Senatu
dzisiaj 14:47 Gry z drugiej ręki. Czy odsprzedaż to też piractwo?
dzisiaj 14:47 Letnia Grand Prix: polsko-japoński przekładaniec. Sato prowadzi po 1. serii, tuż za nim Wolny i Stoch
dzisiaj 14:47 Kazuyoshi Akiyama: wykonywanie muzyki jest jak opowiadanie bajki
dzisiaj 14:47 44 lata temu zmarł Adolf Dymsza - mistrz humoru i piosenki
dzisiaj 14:47 "Warszawiacy śpiewają (nie)ZAKAZANE PIOSENKI". Retransmisja koncertu w Jedynce
dzisiaj 14:36 Kolejne ofiary wojny w Syrii
dzisiaj 13:57 Sondaż: Ponad połowa Polaków nie chce startu Kuchcińskiego w wyborach
dzisiaj 13:57 Niemcy: MSW ostrzega migrantów, którzy jeżdżą na urlop do Syrii
dzisiaj 13:53 Wielokilometrowe zatory na A1 w Nowej Wsi k. Torunia
dzisiaj 13:29 USA: Mężczyzna o włos uniknął uderzenia przez piorun. "Byłem w szoku, to było szalone"
dzisiaj 13:26 USA: samolot uderzył w dom, dwie osoby nie żyją
dzisiaj 13:26 Abp Skworc o zasadach ochrony dzieci przed nadużyciami
dzisiaj 13:26 Minister obrony Rosji: nie rozmieścimy nowych pocisków, chyba że zrobią to USA
dzisiaj 13:26 Hongkong: Dziesiątki tysięcy ludzi na ulicach. Kolejny dzień protestów
dzisiaj 13:26 Ratownik TOPR: istnieje poważna obawa o stan zdrowia grotołazów
dzisiaj 13:26 Poseł Grzegorz Długi nie wystartuje w wyborach do Sejmu
dzisiaj 13:17 ¦wiêtokrzyskie: pijany kierowca zabi³ 14-letniego rowerzystê. Spraw± zajê³a siê prokuratura
dzisiaj 13:17 Akcja w Jaskini Wielkiej ¦nie¿nej mo¿e potrwaæ kilka dni. "Obawa o stan zdrowia groto³azów"
dzisiaj 13:17 Koniec długiego weekendu. Kilkukilometrowy korek na bramkach na autostradzie A1 w Nowej Wsi
dzisiaj 13:17 FIVB doceniła "polską maszynę do punktowania". Wilfedo Leon z pierwszą nagrodą w biało-czerwonych barwach
dzisiaj 13:17 Historyczna kwalifikacja olimpijska Polki. Aleksandra Mirosław powalczy o medal w Tokio
dzisiaj 13:05 Barwy obronne
dzisiaj 12:27 W sobotę utonęło w Polsce pięć osób
dzisiaj 12:27 Grzegorz Długi z Kukiz'15 nie wystartuje w jesiennych wyborach
dzisiaj 12:27 CIR o lotach premiera Mateusza Morawieckiego
dzisiaj 12:27 ​Abp Skworc: To się nie powinno było zdarzyć
dzisiaj 12:23 Tragiczna sobota. RCB: Utonęło pięć osób
dzisiaj 12:23 Strażacy wyruszyli na pomoc uwięzionym w Jaskini Wielkiej Śnieżnej
dzisiaj 12:02 Im więcej strachu, tym większy popyt na złoto
dzisiaj 11:56 Francja: zastrzelił kelnera, bo za długo czekał na posiłek
dzisiaj 11:56 Mateusz Morawiecki latał do swojego domu nad morzem
dzisiaj 11:56 Bułgaria: 76 kg kokainy w skrzynkach z bananami
dzisiaj 11:56 Jacek Czaputowicz o 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej
dzisiaj 11:56 Mateusz Morawiecki latał do swojego domu nad morzem
dzisiaj 11:53 Alexis Sanchez może zostać piłkarzem Interu
dzisiaj 11:53 MLS: Dwie bramki Nikolicia i asysta Frankowskiego
dzisiaj 11:53 Zmarzlik: Pojechałem przeciętnie, ale mogło być jeszcze gorzej
dzisiaj 11:53 Stara gwardia wciąż może
dzisiaj 11:53 Ta sama piosenka
dzisiaj 11:50 NBA: San Antonio Spurs zastrzegą numer Tony'ego Parkera
dzisiaj 11:50 Sanches ukarany przez Bayern za słowa o swojej sytuacji
dzisiaj 11:50 Legia Warszawa – Zagłębie Lubin: transmisja w TV i online live stream
dzisiaj 11:47 Ustawka pseudokibiców na ulicach Kêdzierzyna-Ko¼la. Podczas ucieczki staranowano radiowóz
Oglądać wiadomości z Polski na Facebook