Najnowsze Wiadomości Sosnowiec

Nagłówki
Będą podwyżki dla pracowników Amazona w Sosnowcu i trzech innych centrach e-Commerce
Amazon podnosi stawki godzinowe dla pracowników swoich centrów magazynowych. Podwyżki dostaną też pracownicy dwóch centrów funkcjonujących w Sosnowcu. Pracownicy poziomu początkowego od 1 lipca będą otrzymywali stawkę 20 złotych za godzinę, a kierownicy 25 zł za godzinę.
wczoraj 14:29
Zaginęła 13-letnia Julia Fil z Sosnowca. Widziałeś ją?
Policjanci poszukują 13-letniej Julii Fil. Nastolatka pokłóciła się z bliskimi, wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z policją.
wczoraj 12:50
Sportowa rywalizacja uczniów opanowała cały kraj. Wielki Finał Drużyny Energii za nami!
Zdrowe koktajle Julki Cymbaluk, inspirująca przemowa Szymona Radzimierskiego, konferencja prasowa prowadzona przez Adama Zdrójkowskiego, nagrody od mecenasa programu Grupy Energa, koncert-niespodzianka Ani Dąbrowskiej, a wreszcie wspólny trening z ambasadorami na płycie Stadionu Energa w Gdańsku. Środowy Wielki Finał podsumował II edycję programu „Drużyna Energii”, w którym przez blisko pół roku ponad 25 000 uczniów szkół podstawowych trenowało ramię w ramię z gwiazdami sportu.
wczoraj 11:09
Zamieszkaj w prosektorium, przenocuj w więzieniu. Oto 10 najdziwniejszych obiektów mieszkalnych na świecie
W Polsce i za granicą można znaleźć wiele naprawdę dziwnych obiektów mieszkalnych. Zobacz, w jak nietypowych miejscach żyją ludzie. Może warto je odwiedzić?
2019-06-17 18:17
Grzegorz Schetyna w Sosnowcu: Czasy się zmieniają, ale władza się nie zmienia
- Czasy się zmieniają, muzyka się zmienia, ale jak widać władza się nie zmienia – mówił Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej na konferencji prasowej, zorganizowanej w poniedziałek, 17 czerwca, w Sosnowcu. Wizyta w stolicy Zagłębia ma być inauguracją konsultacji i spotkań polityków PO z samorządowcami oraz z mieszkańcami. - Rozmawiamy z samorządowcami o programie - wyjaśniał Schetyna.
2019-06-17 16:40
Kiedy Brynica i Przemsza łączyły, czyli jak Zagłębiacy wspierali Ślązaków w czasie powstań ZDJĘCIA Z REKONSTRUKCJI
Za nami uroczystości na placu Papieskim z okazji 20. rocznicy pobytu w Sosnowcu Jana Pawła II oraz 100. rocznicy wybuchu powstania śląskiego. Właśnie tę drugą rocznicę w szczególny sposób obchodzą Zagłębiacy, który mocno wspierali wówczas Ślązaków. W niedzielę w Sosnowcu mogliśmy obejrzeć przygotowaną specjalnie na tę okazję rekonstrukcję historyczną. Ale po kolei...
2019-06-17 11:44
Wypadek na ul. Sobieskiego w Sosnowcu. Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]
Samochód uderzył w drzewo na ulicy Sobieskiego w Sosnowcu. Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby.
2019-06-16 22:41
Dni Będzina 2019. Na scenie Big Cyc, Kasia Kowalska. Zobaczcie się! ZDJĘCIA
W sobotę rozpoczęto świętowanie Dni Będzina. Dla mieszkańców przygotowano różne zabawy i konkursy. Na scenie wystąpił m.in. Big Cyc i Kasia Kowalska. To była świetna zabawa!
2019-06-16 02:23
W Dąbrowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych. Orkiestry pod PKZ ZDJĘCIA
W Dąbrowie Górniczej spotkało się kilka orkiestr dętych z różnych krajów. Wszystko za sprawą Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych w Dąbrowie Górniczej. Ta edycja była wyjątkowa – dziesiąta, jubileuszowa.
2019-06-16 00:47
Strefa Zero dla Chrześcijan w Dąbrowie Górniczej ZDJĘCIA
Wielkie wydarzenie dla Chrześcijan - Stefa Zero odbywa się przez weekend w Hali Widowiskowo Sportowej w Dąbrowie Górniczej. To okazja do wspólnej modlitwy, wyrażenie miłości do Boga oraz podzielenie się doświadczeniami i do posłuchania inspirujących osób.
2019-06-15 16:26
Od wtorku, 18 czerwca utrudnienia na DK 94 w Sosnowcu. Dwupasmówka straci po jednym pasie w każdym kierunku
Na DK 94 w Sosnowcu (droga m.in. na Jurę, Olkusz i Kraków) od wtorku kierowcy będą mogli korzystać tylko z jednego pasa w każdym kierunku. Utrudnienia to skutek przebudowy ponadkilometrowego odcinka tej trasy i budowy bezkolizyjnego, dwupoziomowego skrzyżowania.
2019-06-14 11:33
Nowe miasta, w których nikt nie mieszka. Zobacz najciekawsze współczesne miasta widma
Rzędy bloków, sklepy, szkoły i... ani żywego ducha. Poznaj najciekawsze nowe miasta z całego świata, do których nikt nie chce się wprowadzić. Czemu stoją puste?
2019-06-13 17:47
Groźny wyciek gazu na stacji paliw w Sosnowcu [ZDJĘCIA]
Na stacji paliw Shell w Sosnowcu doszło do rozszczelnienia przy zbiornikach LPG, w związku z czym istniało ryzyko, że może dojść do wybuchu. Na miejsce natychmiast wysłano strażaków, którzy zajęli się sprawą.
2019-06-13 16:22
W niedzielę 16 czerwca na placu Papieskim wierni uczczą 20. wizyty Jana Pawła II i 100.rocznicę I Powstania Śląskiego
Dwadzieścia lat temu, 14 czerwca 1999 roku do Sosnowca przyjechał wyjątkowy pielgrzym - w trakcie 18-dniowej pielgrzymki do Polski Jan Paweł II odwiedził to miasto. Miejscem spotkania papieża z wiernymi był plac przy ul. Gwiezdnej. Na spotkanie z Janem Pawłem II przyszło ponad 300 tysięcy osób. - Stoisz na ziemi stolicy świętego Kościoła sosnowieckiego, stolicy czerwonego Zagłębia, czerwonego nie od nienawiści i negacji wartości religijnych i narodowych, ale czerwonego z miłości do Boga i Ojczyzny - mówił w słowie powitania Ojca Świętego bp Adam Śmigielski. W niedzielę 16 czerwca na placu Papieskim w Sosnowcu wierni uczczą to wydarzenie.
2019-06-13 14:47
Wspaniały pokaz mody uczniów sosnowieckiego CKZiU. Na widowni Jerzy Antkowiak
Wspaniały pokaz mody, według projektów uczniów pierwszych i drugich klas Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu mogliśmy oglądać w środę. Pokaz zatytułowano „Szarm&Szyk”. Konsultantką artystyczną wszystkich projektów modowych była Natasza Pavluchenko, światowej sławy projektantka, współpracująca z sosnowiecką Szkołą Mody od 2018 roku. Gościem specjalnym był Jerzy Antkowiak - wybitny kreator, legendarny twórca Mody Polskiej, przyjaciel szkoły, który tegoroczną kolekcje nazwał „niezwykłą poezją”.
2019-06-13 11:53
Nowy Lidl w Sosnowcu otwarty [ZDJĘCIA, GAZETKA]. Kupowano po kilka pił, kuchenek...
W czwartek 13 czerwca 2019 roku w Sosnowcu przy ulicy Rydza Śmigłego 9 uroczyście otwarto nowego Lidla. Na klientów czekały różne promocje. Oj działo się na miejscu - byli ludzie którzy kupowali po kilka pił czy kuchenek! W galerii publikujemy zdjęcia z otwarcia, natomiast poniżej w artykule gazetkę promocyjną, którą LIDL przygotował specjalnie z myślą o otwarciu nowego sklepu w Sosnowcu.
2019-06-13 10:16
Codzienne Wiadomości
Śląskie: Trwa rekrutacja do szkół średnich. Poznaj liczbę chętnych
Egzaminy ósmoklasisty w woj. śląskim napisało ponad 40 tys. osób. Gimnazjalne – ponad 37 tys. osób. Teraz przyszła pora na wybór szkoły średniej, w której uczniowie chcą się dalej kształcić. Rekrutacja trwa, czasu coraz mniej, a chętnych przybywa - w specjalnym serwisie można sprawdzić, z iloma osobami przyjdzie uczniowi walczyć o miejsce w klasie. Niektóre placówki przeżywają oblężenie.
wczoraj 22:19
Koniec roku szkolnego MEMY. Początek wakacji na wesoło
Koniec roku szkolnego to wyczekiwana przez wszystkich uczniów okazja. 19 czerwca 2019 - to data, kiedy kalendarz szkolny na rok 2018/2019 się kończy, a rozpoczynają się wakacje. Zobacz, jakie memy tworzą z tej okazji internauci. Wszystkim, którzy celebrują zakończenie roku szkolnego gratulujemy zakończenia kolejnego roku ciężkiej pracy i życzymy udanych wakacji.
wczoraj 17:49
TOP najbogatszych osób z woj. śląskiego [RANKING WPROST]. Kto ma największy majątek?
Tygodnik WPROST opublikował swoją listę 100 najbogatszych Polaków po raz 30. Na 1. miejscu rankingu uplasował się Michał Sołowow, właściciel m.in. Synthosu, największego w Europie producenta polistyrenu do spieniania, który stosuje się w płytach termoizolacyjnych do ocieplania budynków. Za jego plecami uplasowali się: Zygmunt Solorz-Żak oraz Dominika i Sebastian Kulczyk. W zestawieniu są także biznesmeni z woj. śląskiego. Który z nich ma największy majątek? Kliknijcie "ZOBACZ GALERIĘ" i poznajcie odpowiedź!
wczoraj 16:08
Od stycznia w woj. śląskim utonęło już 13 osób. Tam najczęściej dochodzi do tragedii LISTA MIEJSC. Statystyki są przerażające
Jeszcze nie rozpoczęło się lato, w wielu miejscach nie ruszył nawet sezon kąpielowy... a w woj. śląskim od początku roku utonęło aż 13 osób. Policja jak co roku apeluje o rozwagę nad wodą. Najbardziej przerażające są statystyki. Sprawdziliśmy, w których miejscach w woj. śląskim, najczęściej dochodziło do tragedii - zebraliśmy dane z całego roku 2018 i 2019 do dnia 17 czerwca. Kliknij w galerię i sprawdź te miejsca.
wczoraj 14:30
Przekroczyłeś prędkość? W poniedziałek nie będzie litości! Akcja policji na drogach woj. śląskiego
Dziś w poniedziałek 17 czerwca na drogach woj. śląskiego policja przeprowadza specjalną akcję wymierzoną w kierowców o "ciężkiej nodze".
wczoraj 12:51
Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Siatkówce. Kto wygrał? [ZDJĘCIA]
Zakończyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Piłce Siatkowej Plażowej. Turniej rozegrany został w Parku Zielona w Dąbrowie Górniczej, a uczestniczyło w nim 18 drużyn reprezentujących KWP w Katowicach, jednostki terenowe Policji województwa śląskiego oraz CBŚP Zarząd w Katowicach. Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Oddziału Prewencji Policji w Katowicach.
wczoraj 12:51
Miał zrobić remont, okradł sejf. Zabrał pieniądze i biżuterię
Policjanci z wydziału kryminalnego dąbrowskiej komendy zatrzymali nieuczciwego budowlańca, który zamiast zająć się zleconymi pracami remontowymi w mieszkaniu, " zajął się" sejfem właściciela, znikając z oszczędnościami zleceniodawcy.
wczoraj 09:32
Przekroczyłeś prędkość? Dziś nie będzie litości! Akcja policji na drogach woj. śląskiego
Dziś w poniedziałek 17 czerwca na drogach woj. śląskiego policja przeprowadza specjalną akcję wymierzoną w kierowców o "ciężkiej nodze".
2019-06-17 15:07
Najnowsze wiadomości z Sosnowiec
wczoraj 22:19 Śląskie: Trwa rekrutacja do szkół średnich. Poznaj liczbę chętnych
wczoraj 17:49 Koniec roku szkolnego MEMY. Początek wakacji na wesoło
wczoraj 16:08 TOP najbogatszych osób z woj. śląskiego [RANKING WPROST]. Kto ma największy majątek?
wczoraj 14:30 Od stycznia w woj. śląskim utonęło już 13 osób. Tam najczęściej dochodzi do tragedii LISTA MIEJSC. Statystyki są przerażające
wczoraj 14:29 Będą podwyżki dla pracowników Amazona w Sosnowcu i trzech innych centrach e-Commerce
wczoraj 12:51 Przekroczyłeś prędkość? W poniedziałek nie będzie litości! Akcja policji na drogach woj. śląskiego
wczoraj 12:51 Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Siatkówce. Kto wygrał? [ZDJĘCIA]
wczoraj 12:50 Zaginęła 13-letnia Julia Fil z Sosnowca. Widziałeś ją?
wczoraj 11:09 Sportowa rywalizacja uczniów opanowała cały kraj. Wielki Finał Drużyny Energii za nami!
wczoraj 09:32 Miał zrobić remont, okradł sejf. Zabrał pieniądze i biżuterię
2019-06-17 18:17 Zamieszkaj w prosektorium, przenocuj w więzieniu. Oto 10 najdziwniejszych obiektów mieszkalnych na świecie
2019-06-17 16:40 Grzegorz Schetyna w Sosnowcu: Czasy się zmieniają, ale władza się nie zmienia
2019-06-17 15:07 Przekroczyłeś prędkość? Dziś nie będzie litości! Akcja policji na drogach woj. śląskiego
2019-06-17 13:25 Przekroczyłeś prędkość? Dziś nie będzie litości! Akcja policji na drogach woj. śląskiego
2019-06-17 11:45 Impreza "Spiżowa Moc" w katowickim klubie Spiżu [15 czerwca 2019]
2019-06-17 11:44 Kiedy Brynica i Przemsza łączyły, czyli jak Zagłębiacy wspierali Ślązaków w czasie powstań ZDJĘCIA Z REKONSTRUKCJI
2019-06-17 10:13 Piana Party w katowickim klubie Energy 2000 [ZDJĘCIA]
2019-06-17 00:30 Koncert i rekonstrukcja historyczna na placu Papieskim w Sosnowcu
2019-06-16 22:41 Wypadek na ul. Sobieskiego w Sosnowcu. Samochód uderzył w drzewo [ZDJĘCIA]
2019-06-16 19:09 Sosnowiec: Majdan, Jakimowicz, Świerczewski na Ludowym. To ważny mecz. Musicie tam być!
2019-06-16 14:10 Wojsko wyprzedaje świetny sprzęt z demobilu CZERWIEC 2019. Zobaczcie ofertę. Przetarg Agencji Mienia Wojskowego
2019-06-16 10:45 Coraz więcej motocykli na drogach. Od początku roku zginęło już 45 kierowców jednośladów
2019-06-16 02:23 Dni Będzina 2019. Na scenie Big Cyc, Kasia Kowalska. Zobaczcie się! ZDJĘCIA
2019-06-16 00:47 W Dąbrowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych. Orkiestry pod PKZ ZDJĘCIA
2019-06-15 16:26 Strefa Zero dla Chrześcijan w Dąbrowie Górniczej ZDJĘCIA
2019-06-14 18:23 10 rzeczy, które musisz sprawdzić na planie mieszkania. Przeczytaj, zanim kupisz M
2019-06-14 16:44 TOP 12 wydarzeń na weekend w woj. śląskim. Szykuje się mnóstwo koncertów! Na scenach w naszym regionie wystąpią gwiazdy
2019-06-14 11:33 Od wtorku, 18 czerwca utrudnienia na DK 94 w Sosnowcu. Dwupasmówka straci po jednym pasie w każdym kierunku
2019-06-13 17:47 Nowe miasta, w których nikt nie mieszka. Zobacz najciekawsze współczesne miasta widma
2019-06-13 16:22 Groźny wyciek gazu na stacji paliw w Sosnowcu [ZDJĘCIA]
2019-06-13 14:49 Burze z gradem w woj. śląskim [13.06.2019]. W porywach do 115 km/h, możliwe... trąby powietrzne!
2019-06-13 14:47 W niedzielę 16 czerwca na placu Papieskim wierni uczczą 20. wizyty Jana Pawła II i 100.rocznicę I Powstania Śląskiego
2019-06-13 13:18 Finał Eliminacji do Pol’and’Rock Festival 2019 w Warszawie. Gwiazdą będzie Hunter
2019-06-13 13:18 Ranking Uczelni Akademickich 2019 - jak wypadły szkoły wyższe z woj. ślaskiego? [PERSPEKTYWY]
2019-06-13 13:18 Burze z gradem w woj. śląskim [13.06.2019]. W porywach do 115 km/h, możliwe... trąby powietrzne!
2019-06-13 11:54 W środę w Polsce nawet 35 stopni Celsjusza! 12 czerwca najgorętszym dniem roku?
2019-06-13 11:53 Wspaniały pokaz mody uczniów sosnowieckiego CKZiU. Na widowni Jerzy Antkowiak
2019-06-13 10:16 Nowy Lidl w Sosnowcu otwarty [ZDJĘCIA, GAZETKA]. Kupowano po kilka pił, kuchenek...
2019-06-12 19:12 Wypadek w Sosnowcu. Samochód zderzył się z tramwajem na ulicy 3 maja [ZDJĘCIA]
2019-06-12 16:16 Borelioza w woj. śląskim - już ponad 600 przypadków! Ile osób zachorowało w Twoim mieście? [LISTA]
2019-06-12 16:15 Sosnowiec: pokaz wiktoriańskiej mody w CKZiU [ZDJĘCIA]
2019-06-12 14:42 Otwarcie nowego Lidla w Sosnowcu. Jakie będą promocje? Sprawdź GAZETKĘ
2019-06-12 14:42 Pogoria III: poszukiwany 18-latek z Sosnowca nie żyje. Nurkowie znaleźli ciało chłopaka
2019-06-12 10:24 Dziś w Polsce nawet 35 stopni Celsjusza! 12 czerwca najgorętszym dniem roku?
2019-06-11 17:09 Bianc’s with Love. Magiczne pudełka prezentowe dla przyszłej mamy i maluszka
2019-06-11 15:42 TOP 20 najtańszych domów do kupienia w woj. śląskim [OFERTY 2019]
2019-06-11 15:42 Sosnowiec: Zaatakował kobietę na ulicy. Gdy nie chciała oddać torebki... brutalnie ją pobił
2019-06-11 14:22 Sobotnia impreza w katowickiej Pomarańczy. Zobacz ZDJĘCIA
2019-06-11 14:22 Piękne dziewczyny w bielskiej Pomarańczy. Zobacz ZDJĘCIA
2019-06-11 14:22 Profi Auto Show After Party w katowickim Spiżu. ZDJĘCIA z 8 czerwca 2019
Najnowsze wiadomości z Polska
dzisiaj 06:50 Klienci doceniają reputację EFL
dzisiaj 06:48 Ty też kiedyś będziesz seniorem
dzisiaj 06:44 Dachser: transport towarów niebezpiecznych z nowymi przepisami
dzisiaj 06:28 Inwestycje w Polsce będą projektowane sprawniej
dzisiaj 06:13 Rzeszów - 19.06.2019. Jaka będzie pogoda w mieście?
dzisiaj 06:13 Poznań: jaka pogoda czeka nas 19.06.2019?
dzisiaj 06:13 Szczecin - 19.06.2019. Prognoza pogody w mieście
dzisiaj 06:13 Gdańsk - 19.06.2019. Jaka będzie pogoda w mieście?
dzisiaj 06:13 Katowice: jaka pogoda czeka nas 19.06.2019?
dzisiaj 06:13 Warszawa. Prognoza pogody w dniu 19.06.2019
dzisiaj 06:13 Wrocław: Jaka pogoda na dziś? Prognoza w dniu 19.06.2019
dzisiaj 06:13 Sekretarz stanu USA: nie dążymy do konfliktu z Iranem, chcemy powstrzymać jego agresję
dzisiaj 06:13 Wyniki losowania Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Ekstra Pensja, Ekstra Premia, Kaskada, Multi Multi, Super Szansa - 18.06.2019
dzisiaj 06:13 Dobre tempo prac przy budowie S7 koło Skarżyska-Kamiennej
dzisiaj 05:56 Pogoda na dzi¶ - ¶roda 19 czerwca. Synoptycy ostrzegaj± przed burzami w dziewiêciu regionach
dzisiaj 05:51 Parkiet Challenge: Najlepsi inwestorzy starli się w finale gry giełdowej
dzisiaj 05:47 ​Komar tygrysi rozprzestrzenia się w Europie. Przenosi wiele groźnych chorób
dzisiaj 04:48 Wypadek Beaty Szydło. Prokurator chce podważyć zeznania korzystne dla kierowcy seicento
dzisiaj 03:24 Ilu Polaków kupuje uczniom prezenty z okazji zakończenia roku szkolnego?
dzisiaj 03:24 USA nadal bez sekretarza obrony, bo ten (być może) uderzył żonę
dzisiaj 03:24 Donald Trump rozpoczął walkę o drugą kadencję w Białym Domu
dzisiaj 02:48 Zbigniew Ziobro nie ma wątpliwości – „ustawa o bestiach” jest niewystarczająco surowa
dzisiaj 02:16 Misja brata Elii
dzisiaj 02:16 Zły lobbing
dzisiaj 01:57 Wenezuela. "El Pais": od połowy maja ukrywa się lub zostało uwięzionych 22 posłów
dzisiaj 01:57 USA: Policja przejęła 16,5 tony kokainy. "Taka ilość mogłaby zabić miliony"
dzisiaj 01:57 "Rz": handlujący lewymi fakturami wciąż bezkarni
dzisiaj 01:57 USA: Donald Trump potwierdza "usuwanie" milionów nielegalnych imigrantów
dzisiaj 01:33 MŚ 3x3: Polacy niepokonani w pierwszym dniu
dzisiaj 01:17 Deweloperzy dla powstańców
dzisiaj 01:17 Pszczoły i motyle zapraszają do galerii
dzisiaj 01:11 Jazda bez dokumentów już bez mandatu. To nie znaczy, że bez kłopotów
dzisiaj 00:52 Abp Jędraszewski: Modlimy się za prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego małżonkę Marię
dzisiaj 00:25 "Gry Uliczne". Piotr Wróbel: Pani Szydło śmie nazywać mnie oprawcą? A co ona zrobiła dla tego kraju?
dzisiaj 00:25 "Gry Uliczne". Piotr Wróbel: chcieli odtrąbić sukces i dlatego wsadzili mnie do aresztu
dzisiaj 00:06 Zwycięski powrót Szarapowej na Majorce. Teraz czeka Kerber!
dzisiaj 00:00 Francuzi wyrwali Anglikom wygraną w samej końcówce
dzisiaj 23:50 Catering trafia pod strzechy. Jedzenie z pudełka nie oznacza jednak zdrowszej diety
dzisiaj 23:50 Pożegnajmy BMI. Istnieje lepszy wskaźnik masy ciała
dzisiaj 23:50 Żyj, nie zawstydzaj. W miastach zawisły krzywdzące plakaty
dzisiaj 23:50 Krok w krok z bólem
dzisiaj 23:45 Wielkie tropikalne kleszcze dotar³y do Niemiec
dzisiaj 23:19 Pogrzeb Kristiny. Apel matki dziewczynki
dzisiaj 23:16 Krwawy atak w Mali. Zamordowano co najmniej 41 osób
dzisiaj 23:16 Ogromne rury na gdańskiej plaży. Niemiła niespodzianka dla turystów
wczoraj 22:49 Boris Johnson zwycięzcą drugiej rundy wyboru lidera torysów
wczoraj 22:49 Mali: rzeź na mieszkańcach dwóch wiosek
wczoraj 22:49 Msza w 70. rocznicę urodzin Lecha Kaczyńskiego na Wawelu
wczoraj 22:49 W TSUE rozprawa ws. pytań prejudycjalnych polskich sądów. Polski rząd chce połączyć ją ze sprawą niemiecką
wczoraj 22:35 24 pytania do Katarzyny Lubnauer
Oglądać wiadomości z Polski na Facebook