Najnowsze Wiadomości Toruń

Nagłówki
Oskarżony o molestowanie 9-latki na Osiedlu Młodych na wolności! Prokuratura uchyliła areszt Romanowi B.
Roman B. miał seksualnie molestować 9-latkę na Osiedlu Młodych w Toruniu. Udało się go złapać dzięki monitoringowi z autobusu miejskiego. Rodzice dziewczynki są oburzeni tym, że prokuratura właśnie uchyliła areszt mężczyźnie.
dzisiaj 11:54
99 rocznica powrotu Torunia do Polski. Program uroczystości z okazji rocznicy 18 stycznia 1920 roku. W Toruniu wiele uroczystości
18 stycznia 1920 roku Toruń powrócił do Rzeczypospolitej. Dziś mija 99 lat od przyłączenia Torunia do Polski. Z tej okazji dziś w Toruniu odbędzie się wiele uroczystości przypominających tamte wydarzenia. Na fasadzie Urzędu Miasta przy tej okazji pojawi się zegar odliczający czas do setnej rocznicy. Z okazji
dzisiaj 07:40
Stanisław Frankowski, mentor kilku pokoleń dziennikarzy "Nowości" nie żyje
Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. We wtorek zmarł redaktor Stanisław Frankowski. "Nowości", nasz zespół i Toruń - wszyscy zawdzięczamy Mu bardzo wiele.
2019-01-16 18:52
Toruń w żałobie po śmierci Pawła Adamowicza. Gdzie będzie wystawiona Księga Kondolencyjna?
W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza do dnia Jego pogrzebu Toruń przybierze żałobną oprawę.
2019-01-16 12:28
Toruń w żałobie po śmierci Pawła Adamowicza. Gdzie będzie wystawiona Księga Kondolencyjna?
W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza do dnia Jego pogrzebu Toruń przybierze żałobną oprawę.
2019-01-16 10:28
Mobilna Akademia Młodych Orłów „fruwa” po całym regionie
Mobilna Akademia Młodych Orłów to kolejny projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej. Tym razem dedykowany dla trenerów i młodych adeptów futbolu z mniejszych miejscowości. Od czerwca projekt jest realizowany w regionie kujawsko-pomorskim. Uczestniczyliśmy w jednych takich zajęciach, które ostatnio odbyły się w Chełmży.
2019-01-14 17:25
Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska zmarł po ataku nożem podczas gdańskiego finału WOŚP
Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska zmarł dziś w szpitalu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Miał 53 lata! Wczoraj został zaatakowany na scenie WOŚP przez nożownika.
2019-01-14 16:28
Atak na prezydenta Adamowicza na finale WOŚP 2019. Jest reakcja w Toruniu!
Słowa wsparcia w związku z tragicznym atakiem na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy płyną do Gdańska z całej Polski - także z Torunia.
2019-01-14 15:25
WOŚP 2019 w Toruniu RELACJA, WYNIKI ZBIÓRKI 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: informacje, transmisje TV z toruńskiego sztabu
W Toruniu trwa 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2019. W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualne informacje na temat tego, co dzieje się w toruńskim sztabie. Dowiesz się, jak wspierać Orkiestrę, o której Toruń pojawi się na antenie TVN i wiele innych! Tutaj prezentować będziemy również wyniki zbiórki WOŚP w Toruniu 2019!
2019-01-13 11:04
Prof. Andrzej Kowalczyk z UMK niewinny! Sąd Okręgowy w Toruniu: - Nigdy nie współpracował z SB
Prof. Andrzej Kowalczyk, znany fizyk UMK, został dziś (11.01) uniewinniony od zarzutu kłamstwa lustracyjnego. Nie był TW "Andrzejem", nie współpracował ze służbą bezpieczeństwa - orzekł dziś Sąd Okręgowy w Toruniu. Publiczność klaskała po wyroku.
2019-01-11 14:58
Strażacy na starówce. Wezwani do Dworu Mieszczańskiego. Zobacz co było powodem interwencji
Straż pożarna pojawiła się około godziny 10 na ulicy Podmurnej w Toruniu
2019-01-11 12:52
Protest ws. schroniska dla zwierząt w Toruniu. Co wiadomo po posiedzeniu komisji gospodarki komunalnej?
Obrońcy toruńskiego schroniska dla zwierząt przyszli we wtorek na posiedzenie komisji gospodarki komunalnej. Wypełnili salę, w której odbywają się sesje Rady Miasta oraz salę dla gości. Opuścili je po ponad godzinie, z mieszanymi uczuciami. Głos w sprawie przyszłości schroniska zabierają politycy, radni i prezydent miasta.
2019-01-09 12:34
Codzienne Wiadomości
Energa bez Nirry Fields. Kontrakt wciąż ważny, ale zawodniczki nie ma
W dzisiejszym ćwierćfinale Suzuki Pucharu Energa Toruń zagra bez Nirry Fields. W toruńskich barwach Kanadyjka już raczej nie wystąpi.
dzisiaj 15:07
Żabka ma patent na zakaz handlu w niedziele. Samoobsługowe sklepy Żabka czynne całodobowo. Od kiedy? [18.01.2019]
Żabka ma sposób na zakaz handlu w niedzielę? Wiele na to wskazuje, że sieć Żabka wprowadzi w Polsce sklepy samoobsługowe bez kas, które czynne będą non-stop, 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Taki krok pozwoliłby dyskontowi uwolnić się spod ustawowego zakazu handlu w niedziele. Informacja o takich planach pojawiła się w czasie konferencji NRF w Nowym Jorku. Ponadto niewykluczone, że Żabka postawi również mocniej na sklepy kontenerowe, które do tej pory pojawiały się sezonowo np. nad morzem.
dzisiaj 13:01
Tragiczny wypadek niedaleko Mogilna. Jedna osoba nie żyje!
Mogileńscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego potrącenia pieszej, do którego doszło w czwartek (17 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 255 niedaleko miejscowości Rzadkwin.
dzisiaj 11:58
Parkowanie kontrolowane. Elektronika wyręcza kierowcę w manewrowaniu autem
Manewr parkowania jest dla niektórych kierowców jednym z trudniejszych do wykonania. Podczas parkowania ważna jest nie tylko precyzja, ale także zachowanie bezpieczeństwa. Na szczęście obecnie kierowca może liczyć na systemy wspomagające.
dzisiaj 11:58
Medyczna marihuana w Polsce wyłącznie na receptę CENA. Sprowadza ją Spectrum Cannabis. Gdzie kupić medyczną marihuanę?
Medyczna marihuana w Polsce jest już dostępna. Do naszego kraju sprowadza ją firma Spectrum Cannabis, która posiada zgodę Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Uwaga! Medyczna marihuana dostępna jest tylko na receptę. Nie znaczy to jednak, że ot tak będzie dostępna w aptekach. Po okazaniu recepty farmaceucie apteka dopiero zamówi przepisaną ilość z hurtowni. Medyczna marihuana stosowana ma być wyłącznie do uśmierzania bólu, korzystać z niej również mają zmagający się z chorobami neurologicznymi takimi jak stwardnienie rozsiane, padaczka lekoodporna, czy bóle wywołane nowotworami.
dzisiaj 09:46
Ile zarabiają w Lidlu, Biedronce, Tesco? Zarobki są wyższe, a system premiowy i bonusy bardzo atrakcyjne
Ile naprawdę zarabia ekspedientka w Lidlu? A ile zarabia w Biedronce? Pieniądze to nie wszystko. Liczą się też bonusy. Lidl i Biedronka prowadzą ogólnopolską akcję informacyjną skierowaną do zainteresowanych pracą w sieci handlowej, obiecując wysokie zarobki, opiekę lekarską i inne udogodnienia. To już walka o wykwalifikowanych pracowników. Po marcowej podwyżce w Kauflandzie praca w marketach także staje się atrakcyjna. W sklepach sieci handlowych zarobki są coraz wyższe. Sprzedawców brakuje i wyższymi zarobkami oraz bonusami można ich skusić do przejścia. Czy praca w Tesco jest lepiej płatna? Praca w Biedronce lub Lidlu jest atrakcyjna? O zarobkach Lidlu, Biedronce, Kauflandzie, Tesco i innych sklepach sieciowych krążą mity. Ile naprawdę zarabiają kasjerki w Lidlu, Biedronce, Kauflandzie, Auchan czy Carrefourze? Sprawdziliśmy i mamy wiarygodne dane.
dzisiaj 08:43
Kiedy zmiany w prawie jazdy? PRAWO JAZDY w 2019 roku po zmianach przepisów. Egzaminy na prawo jazdy z większą zdawalnością?
Prawo jazdy po zmianach zaproponowanych przez Ministerstwo Infrastruktury ma sprawić, że na egzaminach przestanie się opłacać oblewanie kursantów? Zmiany w prawie jazdy w 2019 roku mogą poprawić zdawalność na egzaminach w WORD? Nowy projekt ustawowych zmian w prawie jazdy ma ukrócić precedens oblewania kursantów podczas egzaminów na prawo jazdy, ze względu na to, że to się WORDom po prostu opłaca. Kiedy możemy się spodziewać nowych wytycznych dla WORD?
dzisiaj 08:43
Pogrzeb Pawła Adamowicza 19.01.2019. Szczegóły uroczystości pochówku prezydenta Gdańska w bazylice Mariackiej! [ważne informacje]
Pogrzeb Pawła Adamowicza odbędzie się w sobotę, 19 stycznia 2019 r. Zamy już godzinę i miejsce pogrzebu prezydenta Gdańska. Na środowej konferencji usłyszeliśmy szczegóły uroczystości. Zaapelowano, aby na pogrzeb nie przynosić kwiatów i zniczy, tylko wesprzeć dwie bliskie prezydentowi organizacje: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza.
dzisiaj 08:43
Najnowsze wiadomości z Toruń
dzisiaj 15:07 Energa bez Nirry Fields. Kontrakt wciąż ważny, ale zawodniczki nie ma
dzisiaj 13:01 Żabka ma patent na zakaz handlu w niedziele. Samoobsługowe sklepy Żabka czynne całodobowo. Od kiedy? [18.01.2019]
dzisiaj 11:58 Tragiczny wypadek niedaleko Mogilna. Jedna osoba nie żyje!
dzisiaj 11:58 Parkowanie kontrolowane. Elektronika wyręcza kierowcę w manewrowaniu autem
dzisiaj 11:54 Oskarżony o molestowanie 9-latki na Osiedlu Młodych na wolności! Prokuratura uchyliła areszt Romanowi B.
dzisiaj 09:46 Medyczna marihuana w Polsce wyłącznie na receptę CENA. Sprowadza ją Spectrum Cannabis. Gdzie kupić medyczną marihuanę?
dzisiaj 08:43 Ile zarabiają w Lidlu, Biedronce, Tesco? Zarobki są wyższe, a system premiowy i bonusy bardzo atrakcyjne
dzisiaj 08:43 Kiedy zmiany w prawie jazdy? PRAWO JAZDY w 2019 roku po zmianach przepisów. Egzaminy na prawo jazdy z większą zdawalnością?
dzisiaj 08:43 Pogrzeb Pawła Adamowicza 19.01.2019. Szczegóły uroczystości pochówku prezydenta Gdańska w bazylice Mariackiej! [ważne informacje]
dzisiaj 07:40 Jasełka w wykonaniu grupy z Osieka to już wydarzenie z tradycją
dzisiaj 07:40 99 rocznica powrotu Torunia do Polski. Program uroczystości z okazji rocznicy 18 stycznia 1920 roku. W Toruniu wiele uroczystości
wczoraj 16:58 Grypa w Toruniu i okolicach. "Od września ponad 15 tys. przypadków"
wczoraj 16:52 Prezentowe pomysły na Dzień Babci i Dziadka
wczoraj 15:55 Światy, których nie zobaczymy i biało-czerwona układanka
wczoraj 14:52 Rodzinny koszmar trwał też po rozwodzie. Mieszkaniec Czernikowa oskarżony o znęcanie nad byłą żoną
wczoraj 14:52 Wielcy mistrzowie znów staną do walki. Sławy na halowych MŚ weteranów w Toruniu
wczoraj 14:52 Medyczna marihuana w Polsce tylko na receptę CENA. Sprowadza ją Spectrum Cannabis. Gdzie kupić medyczną marihuanę?
wczoraj 13:49 Ledowe ciemności na JAR-ze. Piesi po zmroku nie są widoczni
wczoraj 13:49 W poniedziałek obrabował pocztę, w środę trafił za kraty [ZDJĘCIA]
wczoraj 13:49 Groził, że zabije prezydenta Grudziądza. Wpadł w ręce policji
wczoraj 12:46 ZMIANY W PRAWIE JAZDY. Prawo jazdy 2019. Kiedy zmiany w prawie jazdy? Czy na egzaminach na prawo jazdy będzie większa zdawalność?
wczoraj 11:43 Tymon Tymański, Romek Puchowski & Michał Kielak wystąpią w Hard Rock Pubie Pamela
wczoraj 11:43 Były szef prokuratury Piotr S. wyrzucony z zawodu za alkohol! To wyrok Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego
wczoraj 10:40 Życzenia na walentynki 2019. Śmieszne i poważne! [WIERSZYKI, OBRAZKI, SMSOWE ŻYCZENIA WALENTYNKOWE]
wczoraj 10:40 Pierwsi liderzy wśród nominowanych kandydatów do tytułu Osobowość Roku [PLEBISCYT]
wczoraj 09:37 Prawo jazdy 2019: ZMIANY W PRAWIE JAZDY. Kiedy wejdą w życie? Czy na egzaminach na prawo jazdy przestanie się opłacać oblewanie kursantów?
wczoraj 07:31 Nagrody dla młodych sportowców w gminie Lubicz
wczoraj 07:31 Wyprzedaż zimowa 2019 STYCZEŃ 17.01 Kiedy finałowa obniżka cen? Do kiedy trwają wyprzedaże? Najlepsze promocje: Zara H&M Reserved Zalando
wczoraj 07:31 Rejestr przestępców seksualnych STYCZEŃ 2019. Lista pedofilów i gwałcicieli 17.01 NAZWISKA ZDJĘCIA Gdzie mieszkają? MAPA POLICJI KGP
wczoraj 00:04 2019 na rynku nieruchomości – prognozy ekspertów. Ceny mieszkań spadną, kredyty hipoteczne będą tanie, a Mieszkanie Plus przyspieszy
wczoraj 23:07 Justyna Żyła NAGO w Playboyu drugi raz ZDJĘCIA + WIDEO Będzie odważniej? Czas pokaże GÓRALU, CZY CI NIE ŻAL Gorąca rozbierana sesja
2019-01-16 18:52 Stanisław Frankowski, mentor kilku pokoleń dziennikarzy "Nowości" nie żyje
2019-01-16 16:46 Nowy zarządca toruńskiego schroniska dla zwierząt tylko na jeden rok
2019-01-16 15:43 Napływają zgłoszenia na I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Turznie
2019-01-16 15:43 Muzycznie i ekumenicznie ze „Światłem”. Fundacja zaprasza na koncert
2019-01-16 14:40 Trumna z ciałem Pawła Adamowicza będzie wystawiona w Europejskim Centrum Solidarności w czwartek, 17 stycznia
2019-01-16 14:40 Sukienki na studniówkę. Jakie są tegoroczne trendy?
2019-01-16 14:40 Blisko samego centrum Torunia część terenów zielonych udaje się wzorcowo zagospodarować
2019-01-16 14:40 Ile zarabiają w Lidlu, Biedronce, Tesco? Zarobki, system premiowy i bonusy są atrakcyjne
2019-01-16 14:40 Życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka 2019. [SMS, WIERSZYKI] Sprawdź najlepsze życzenia dla dziadków. Dzień babci i dziadka już 21-22.01
2019-01-16 14:40 Kler ONLINE. Gdzie oglądać nowy film Wojciecha Smarzowskiego? Kiedy KLER na platformie Showmax? Co z CDA, Player, ZALUKAJ, CHOMIKUJ?
2019-01-16 14:40 Prawo jazdy 2019: ZMIANY, które mogą wejść w życie. Czy egzaminatorom przestanie się opłacać oblewanie kursantów?
2019-01-16 13:49 Udziałowiec sieci "Żabka" podejmuje współpracę z ojcem Rydzykiem
2019-01-16 13:37 Pogrzeb Pawła Adamowicza - sobota 19.01.2019. Szczegóły uroczystości pochówku prezydenta Gdańska! Zamiast kwiatów datki na WOŚP i hospicjum
2019-01-16 12:34 Pogrzeb Pawła Adamowicza - sobota 19.01.2019. Szczegóły uroczystości pochówku prezydenta Gdańska! Zamiast kwiatów datki na WOŚP i hospicjum
2019-01-16 12:34 A to historia! Szkoła policyjna przy Szpitalnej
2019-01-16 12:28 Toruń w żałobie po śmierci Pawła Adamowicza. Gdzie będzie wystawiona Księga Kondolencyjna?
2019-01-16 11:31 Pirat drogowy w terenie zabudowanym pędził 111 km/h [wideo]
2019-01-16 10:28 Toruń w żałobie po śmierci Pawła Adamowicza. Gdzie będzie wystawiona Księga Kondolencyjna?
2019-01-16 10:28 Piechcin. Pirat drogowy w terenie zabudowanym pędził 111 km/h [wideo]
Najnowsze wiadomości z Polska
dzisiaj 15:01 7-letnia Julka wrzuciła list w butelce do Bałtyku. Dostała paczkę z Niemiec
dzisiaj 15:01 Lwiątka zamarzły w zoo. ''Dwa zmarły niecałą godzinę po urodzeniu'' [WIDEO]
dzisiaj 15:01 Wrocław. Osiem przypadków świńskiej grypy. Zamknięto oddział
dzisiaj 15:01 Ksiądz oddał całą tacę na WOŚP. Teraz prosi: Jurek, miałeś grać do końca świata
dzisiaj 14:40 Grupa Lotos ratuje Hawe Telekom
dzisiaj 14:13 Aleksander Teliga: dopiero w tym wieku bas zaczyna dobrze brzmieć
dzisiaj 14:13 Najlepsza dieta dla mózgu
dzisiaj 14:13 W najbliższą niedzielę nie zrobimy zakupów w hipermarketach
dzisiaj 14:13 Włoski rząd wprowadza dochód podstawowy. Kilkaset euro miesięcznie dla najbiedniejszych
dzisiaj 14:13 Liga włoska.Koniec przerwy zimowej, czas rewanżów. "CR7" po rekordy, a Napoli, Inter, Roma, Milan i Lazio o LM
dzisiaj 14:13 Dorota Miśkiewicz: marzę o wspólnej płycie z tatą
dzisiaj 14:13 Asteriks ma już 60 lat, a Mecwaldowski zaszczyt bycia jego głosem
dzisiaj 14:13 Rozmowa PR24: Jerzy Kozłowski
dzisiaj 14:07 Grupa osób publicznych z Niemiec apeluje: Zostańcie w UE
dzisiaj 14:07 Leczenie psychiatryczne osadzonych. Resort zdrowia zapowiada zmiany
dzisiaj 14:07 Rozmowa May-Juncker. Tematem będzie brexit
dzisiaj 14:07 Stefan W. był izolowany? Stanowisko Służby Więziennej
dzisiaj 14:07 ​Ławrow: Rosja przestudiuje propozycje Niemiec
dzisiaj 14:07 Nowy Targ: Chciał zrobić żonie bombowego "psikusa". Grozi mu więzienie
dzisiaj 14:07 Paweł Adamowicz 1965-2019
dzisiaj 14:07 Stefan W. był przy Pałacu Prezydenckim?
dzisiaj 14:07 TSG Hoffenheim - Bayern Monachium: transmisja w TV i online live stream
dzisiaj 14:07 Remis Pogoni z finalistą Pucharu Rumunii, plus dla 18-letniego Żurawskiego
dzisiaj 14:07 Jeden transfer może zmienić układ sił. Junior blisko nowego klubu
dzisiaj 14:07 Wielkie zakupy silników dopiero w maju. Najlepsi żużlowcy na razie mogą oszczędzać pieniądze
dzisiaj 14:07 Lechia i Genoa są dłużne Zagłębiu. Lider ekstraklasy może zostać ukarany
dzisiaj 14:07 Trudna sytuacja Kownackiego. Napastnik Sampdorii odsunięty od zespołu!
dzisiaj 14:07 Horngacher obchodzi jubileusz. 20 lat temu wygrał zawody PŚ w Zakopanem
dzisiaj 13:58 Władze wyłączają Internet. Opozycja: może dojść do zbroni przeciwko ludzkości
dzisiaj 13:58 Lwiątka zamarzły w zoo. ''Dwa zmarły niecałą godzinę po urodzeniu'' [WIDEO]
dzisiaj 13:58 Żółty alert pogodowy dla całej Polski. Jest bardzo ślisko
dzisiaj 13:58 WOŚP odpowiada na apel żony Pawła Adamowicza. Internauci: Łza się w oku kręci
dzisiaj 13:58 MEN dla Radia ZET: Lekcje o mowie nienawiści? Tylko za zgodą rodziców
dzisiaj 13:37 Roman Szwed - Monetyzacja produktów spółki Atende
dzisiaj 13:37 Niezdecydowanie inwestorów
dzisiaj 13:37 Netflix łowi nowych użytkowników
dzisiaj 13:37 Płace w Polsce. 5 tys. zł po raz pierwszy
dzisiaj 13:37 Wzrośnie popyt na ropę naftową
dzisiaj 13:31 Jak PiS konfliktuje mieszkańców z lokalnymi samorządami
dzisiaj 13:25 Tak wyglądał ostatni dzień Pawła Adamowicza
dzisiaj 13:25 "Pawle, Pawliczku, Pawełku, żegnaj...". Żona i córki wspominają Pawła Adamowicza
dzisiaj 13:12 Nowe technologie zmieniają oblicze handlu i doświadczenie konsumentów
dzisiaj 13:12 Ile wynosiło przeciętne wynagrodzenie brutto w grudniu?
dzisiaj 13:12 Dorota Roqueplo: tworzenie kostiumów to opowiadanie historii
dzisiaj 13:04 ​Węgry: Przeszkodzimy realizacji pakietu migracyjnego
dzisiaj 13:04 Bundestag uznał państwa Maghrebu i Gruzję za bezpieczne kraje
dzisiaj 13:04 Byli prezydenci i premierzy pożegnają Pawła Adamowicza
dzisiaj 13:04 ​Majchrowski: Ze śmiercią prezydenta Adamowicza trudno się pogodzić
dzisiaj 13:04 Bielecki, Urubko, Botor i Tomala wyróżnieni prestiżową nagrodą
dzisiaj 13:04 Nie ma LeBrona, nie ma problemu. Lakers wygrali drugi z rzędu mecz bez swojej gwiazdy
Oglądać wiadomości z Polski na Facebook